בעלי הפועל תל אביב, אלי טביב, נחת הערב (חמישי) בישראל לאחר היעדרות של מספר שבועות, בהם שהה בחו"ל לצורך טיפול בעסקיו הפרטיים במיאמי. טביב הגיע לישראל לזמן קצר לפני משחק פתיחת שלב הבתים של הליגה האירופית של הפועל ת"א מול ראפיד בוקרשט.

בנוסף, הבעלים הגיע לישראל על מנת לטפל בסוגיית רישומו כבעלים היחיד של המועדון לאחר שהתבקש על ידי ההתאחדות לכדורגל להגיע ולחתום על תצהיר לפיו בשבע השנים האחרונות מרכז חייו בארה"ב היה במיאמי וזאת בכדי שהוא לא יצטרך להנפיק תעודות יושר מכל המדינות בארה"ב לאחר שכבר הביא אחת כזו ממשטרת מיאמי.

טביב אמר עם נחיתתו ל-ONE: "חזרתי לישראל כדי לטפל בכל ההתנהלות של המועדון ולא רק בשביל המשחק. יש הרבה עבודה אבל אני מקווה שיהיה משחק טוב ואני מאמין שאם נשחק כדורגל התקפי נוכל ליהנות".

על כך שהמאמן דרור קשטן אמר אתמול שהוא רוצה לחזק עוד את הקבוצה אמר טביב: "עוד לא שמעתי את מסיבת העיתונאים, אבל אם נצטרך נביא חיזוק. כרגע אני לא חושב שאנחנו צריכים חיזוק אבל אם באמת נהיה זקוקים לכך נדאג להתחזק. אני רק עכשיו חוזר לישראל אחרי תקופה שלא הייתי פה, אני אעשה שיעורי בית ונראה מה יהיה".

אלי טביב. "אם נשחק התקפי, נוכל ליהנות" (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
אלי טביב. "אם נשחק התקפי, נוכל ליהנות" (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

טביב התעדכן במיאמי גם על הרכש האחרון שלו, מיקו אורמוש, שהרשים בבכורה ואמר עליו: "אני ידעתי לפני שהחתמנו אותו שהוא שחקן טוב הרי נתתי אישור להחתים אותו. ראיתי כמה משחקים שלו ונתתי לזה אוקיי".

אלי טביב הערב בנתב&"ג: &"(משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
אלי טביב הערב בנתב&"ג: &"(משה חרמון) | צילום: מערכת ONE