לאחר הניצחון בסיבוב הקודם, הפעם הפועל תל אביב סיימה ב-1:1 את הדרבי התל אביב. וואליד באדיר העלה את האדומים ליתרון, אך דימיטאר רנגלוב השווה וקבע חלוקת נקודות.

עוזר מאמנה של הפועל תל אביב, יוסי אבוקסיס שעמד על הקווים במקומו של אלי גוטמן אמר בסיום: "המשחק היה שווה לדעתי. לא היו הרבה מצבים, אבל אחרי ה-1:1 התעוררנו, יצאנו רע מאוד למחצית השניה. קורה בכדורגל חוסר ריכוז, אני חושב שאחרי ה-1:1 הגענו לכמה מצבים טובים.

אני חושב שמי שהקשה עלינו את המשחק זה רנגלוב, הוא עשה לנו בעיה. אני חושב שהצלחנו לסגור אותם. לא היינו מרוכזים, אני מוטרד מכך שלפעמים אנחנו לא מרוכזים במשחק ההגנה שלנו, מגיע כל הכבוד מוואליד באדיר".

חלוץ הפועל ת"א, בן שהר, הוסיף: "לא ניצחנו, אבל אני חושב שהגענו ליותר מצבים ממכבי ושלטנו יותר. חבל שלא ניצחנו אבל יצאנו עם תיקו".

יוסי אבוקסיס. מפרגן לאשקלון (יוסי ציפקיס) (צילום: מערכת ONE)
אבוקסיס. "יצאנו רע למחצית השניה" (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

החלוץ הוסיף: "אנחנו מסתכלים למשחק הבא. אנחנו לא מרוצים מהתוצאה כי אנחנו שואפים לנצח בכל משחק, היינו צריכים להכריע את המשחק כבר במחצית הראשונה. את החצי השני לא פתחנו טוב והם חזרו למשחק. זה היה דרבי מוזר שהתנהל על מי מנוחות".

"אנחנו לא חוששים שמכבי חיפה תפתח מאיתנו פער, הם בתקופה מצויינת אבל אנחנו מתסכלים על עצמנו ואנחנו צריכים לחזור לרצף של ניצחונות ולהגיע הכי מוכנים שאפשר למשחק מולם. הליגה עוד ארוכה ויש גם את הקיזוז", התייחס שהר למוליכת הטבלה.

שהר בועט לשער. &" (יוסי ציפקיס) (צילום: מערכת ONE)
שהר בועט לשער. &" (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

שהר נתן את דעתו על השחקנים החסרים: "חסרים לנו שחקנים מאוד חשובים אבל מי שמשחק ממלא את המקום ועושה את זה בצורה טובה מאוד, אנחנו מאוד מאוחדים כקבוצה ויודעים איפה לעמוד על המגרש וזה לא משנה מי עומד על הקווים, יוסי או אלי. אנחנו כבר יודעים אוטומטית מה לעשות. כמובן שמתגעגעים לאלי ורוצים שהוא יחזור, אני מאחל לו שיחזור במהרה כי אנחנו צריכים אותו".