עידן שריקי. חוזר למדים של אשדוד (מור שאולי) (צילום: מערכת ONE)
עידן שריקי רץ לחגוג (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE

שחקני מ.ס אשדוד שבו להתאמן היום (חמישי) לאחר שקיבלו יום חופשי מאימונים בעקבות ניצחון החוץ על מכבי הרצליה 0:2, שהעלה את האדומים-צהובים לרבע גמר גביע המדינה. בכך השלימו בקבוצה את ההכנות לקראת המשחק הביתי החשוב בשבת הקרובה (19:00) מול בני יהודה.

כל שחקני הקבוצה הגיעו אתמול ליום טיפולים במרחצאות חמי יואב, אשר נוצל גם למטרות גיבוש ולשימור האווירה החיובית, השוררת לאחרונה בקרב השחקנים. הבוקר התכנסו כולם באקדמיה, שם צפו בקלטת וידאו ערוכה של בני יהודה וקיבלו הנחיות לקראת המשחק מולה בשבת.

ל-ONE נודע כי במשחק הניצחון על מכבי הרצליה ביום שלישי נכחו המנהל הטכני ומאמן קבוצת פראלמיני ממרכז הטבלה בליגה הקפריסאית, שהגיעו על מנת לצפות מקרוב בעידן שריקי, אשר קיבל מהם גם הצעה להגיע ולחתום על חוזה לעונה הבאה באי השכן, אולם החלוץ דחה לעת עתה את ההצעה הכספית מקפריסין.

כזכור, בתום העונה הנוכחית יהפוך שריקי לשחקן חופשי ויוכל להשתחרר מאשדוד ללא כל תמורה.

חלוצה הבלגי של מ.ס אשדוד, כריסטוף במבלה, שוחרר הבוקר מהקבוצה בשל קשיי ההסתגלות שלו וגעגועיו למשפחתו. החלוץ בן ה-19 ביקש לעזוב ובקבוצה נעתרו לבקשתו לאחר שגם לא הותיר את חותמו המקצועי בתקופה הקצרה של חודשיים מאז הצטרף לקבוצה מעיר הנמל.

באימון אותו העבירו איציק עובדיה וג'ון גרגורי התמקדו בעיקר על הנחיות טקטיות לשחקני הקבוצה לקראת המפגש מול הכתומים משכונת התקוה, אשר מגיעים לאשדוד במומנטום חיובי אחרי שלושה ניצחונות רצופים. מי שיחסר לצמד המאמנים במשחק יהיה המגן השמאלי, רחמים צ'קול, שירצה עונש הרחקה בגין צבירת חמישה כרטיסים צהובים, את מקומו ימלא אורי מגבו, ששיחק טוב בהזדמנויות שניתנו לו.

אוהדי מ.ס. אשדוד (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
אוהדי מ.ס. אשדוד (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

שחקני הקבוצה הביעו באימון תקווה כי קהל רב יגיע לאיצטדיון העירוני בשבת לדחוף את השחקנים לניצחון ושלוש נקודות חשובות, שיסייעו לאשדוד להיחלץ מהמצב הלא נעים בתחתית הטבלה. מחירי הכרטיסים יעמדו על 40 ש"ח לבוגר ו-20 ש"ח לילדים, נשים, נוער וחיילים.