נעים עם קובי מויאל. הקשר בספק (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
נעים עם קובי מויאל. הקשר בספק (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

קשרה של בית"ר ירושלים, קובי מויאל, לא התאמן בשל מחלה והוא בספק למשחק הערב (ראשון) ב-20:00 מול בני יהודה. בקבוצה מקווים כי עד המשחק הקשר יחלים ויוכל לשחק, אחרת יובל נעים יהיה בבעיה כשיחסר גם את מויאל וגם את אבירם ברוכיאן.

אם מויאל לא יוכל לשחק, נעים יבחן מספר אופציות: או להעביר את מיגל פורטיז׳ו לקישור האחורי או לפתוח עם אביתר ברוכיאן בקישור האחורי ועם אופיר עמרם בחלק ההתקפי. דן אייבינדר חוזר להרכב אחרי שנעדר מהמשחק מול מכבי פ"ת בגלל צבירת כרטיסים צהובים.

אבירם ברוכיאן לא יכלל בסגל הקבוצה למשחק מול בני יהודה ביום ראשון. הקפטן סוחב פציעה כבר תקופה ארוכה ואחרי שנח בשבוע שעבר מול מכבי פ״ת החליט הקשר ביחד עם יובל נעים לנוח שבוע נוסף על מנת להתגבר כמו שצריך על הפציעה הממושכת.

סטיבן כהן ככל הנראה לא יפתח בהרכב ויישב על הספסל בשל עבירת המשמעת שביצע כשלא הודיע על נסיעתו לצרפת. כהן יעמוד בפני וועדת משמעת פנימית ביום שני.

סטיבן כהן מיואש (יוסי ציפקיס) (צילום: מערכת ONE)
סטיבן כהן מיואש (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

לקראת המפגש מול הכתומים, צפו השחקנים בקטעים ממשחקה של היריבה מול מכבי תל אביב. באסיפת הקבוצה אמר להם יובל נעים: "גלבאן זה מי שעושה את המשחק של בני יהודה. הקבוצה נשענת על היכולת שלו, במצב של בני יהודה הוא השחקן הכי חשוב".

נעים הוסיף: "אנחנו הולכים לשחק בהרכב רק עם שחקני בית, חוץ משני הבלמים שלנו. זה לא דבר רגיל, זה משהו שאין לו אח ורע, אני סומך על מי שמשחק כי אתם יודעים, מכירים ומבינים מה זה בית"ר ירושלים ואני מצפה שתראו את זה. מי שיהיה טוב ישמור על המקום שלו בהרכב לאורך זמן. צריך לנצל את המצבים שלנו, חייבים להבקיע ולחזור עם ניצחון״.

סטיבן כהן. לא צפוי לפתוח (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
סטיבן כהן. לא צפוי לפתוח (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

הרכב משוער: אריאל הרוש, אלי דסה, מיגל פורטיז׳ו, אנדריי פילאבסקי, אבי ריקן, דן אייבינדר, קובי מויאל (תומר בן יוסף, אופיר עמרם), אביתר ברוכיאן, שי חדד, אופיר קריאף ועמית בן שושן.

אבוקסיס לשחקנים: "חייבים לנצח"
בבני יהודה מקווים שאולי במשחק שיסגור את הסיבוב הראשון מול בית"ר ירושלים ייצאו הזהובים לדרך חדשה. "דיברנו יותר מדי ואין הרבה מה להוסיף. בית"ר קבוצה טובה בתקופה פחות טובה אבל זה לא מעניין אותנו. גם אנחנו בתקופה לא טובה ואנחנו חייבים לנצח", כך אמר המאמן יוסי אבוקסיס לשחקנים שמודעים לחשיבות המשחק.

המגן עוז ראלי צפוי לפתוח כמגן ימני, איציק עזוז יסופסל. את מקומו של ראלי בקישור האחורי יתפוס הקשר חסן אבו זייד. הבלם גל כהן יחליף את אביב חדד במרכז ההגנה.

מדוניאנין מנסה לקחת כדור מגל כהן (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
מדוניאנין מנסה לקחת כדור מגל כהן (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

הרכב משוער: דלה אינוגבה, עוז ראלי, דן מורי, גל כהן, כפיר אדרי, קסטוטיס איבסקביצ'יוס, חסן אבו זייד, ננאד מרינקוביץ', ישראל זגורי, פדרו גלבאן ודינו אנדלובו.