יובל נעים. לא אוהב חוסר רצינות באימונים (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
יובל נעים. לא אוהב חוסר רצינות באימונים (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

הקשר הגנאי, טואה מוחמד קאמיס, צפוי לנחות בישראל ביום ראשון ולהתחיל במבחנים בהפועל פ"ת, כפי שפורסם ב-ONE לפני חודש, לאחר שאשרת הכניסה שלו לישראל אושרה.

המלאבסים אישרו את הגעתו למבחנים של הקשר בן ה-24 המיוצג ע"י עו"ד אבישי ריינמן, לאחר שקיבלו עליו המלצות בין היתר מאייל לחמן. קאמיס, לשעבר בהארטס אוף אוק הגנאית, יוכל לחתום בקבוצה באופן מיידי אם ירשים במהלך תקופת ההתרשמות, מאחר והוא נחשב לשחקן חופשי.

בתוך כך, קשר יוצא דופן נרקם בין תומר סיני, מבעלי הפועל פ"ת, לבין יו"ר התאחדות הכדורגל הגנאית, בעקבותיו יגיעו להתאמן במועדון מאם המושבות 3 משחקני הנבחרות הצעירות של המדינה מהיבשת השחורה.

הקשר האישי בין סיני לבין יו"ר ההתאחדות הגנאית התפתח בשבועות האחרונים, וכחלק מפרויקט של הגנאים במסגרתו הם שולחים כישרונות צעירים להתאמן ברחבי אירופה, להפועל פ"ת ניתנה האפשרות לבחור 3 שחקנים מהנבחרות עד גיל 23 של הגנאים שיגיעו להתאמן במשך חודש ימים בקבוצה של יובל נעים, ובמידה וירשימו למלאבסים תינתן האפשרות להחתימם.

יובל נעים (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
תומר סיני. יצר קשר עם יו&"ר ההתאחדות הגנאית (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

בינתיים, הקבוצה של יובל נעים המשיכה בהכנות לקראת המפגש מול בני יהודה ביום שבת.

נעים ידוע כמאמן שלא אוהב חוסר מחויבות, ומי שחווה את העובדה הזאת על בשרו באימון הקבוצה הוא החלוץ הצעיר, עידו אקסברד.

נעים לא אהב את הדרך בה התאמן אקסברד וטען כי החלוץ לא משקיע מספיק, מה שהוביל את המאמן לשלוח את אקסברד למקלחת מוקדמת. יחד עם זאת, השחקן המוערך ע"י אנשי המועדון, לא צפוי לספוג עונש.

פ&"ת חוגגת (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
פ&"ת חוגגת (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

הבלם, גל כהן, לא התאמן עקב כאבים ברגלו לאחר שספג מכה באזור בו הוא סובל מקרע במעטפת השריר, אולם ינסה לחזור לאימונים מחר. הקשר ישראל זגורי, שכפי שהתברר בבדיקת אולטרסאונד סובל מקרע חלקי בשריר הירך האחורי, לא התאמן אף הוא כשגם מלך שערי הקבוצה, דודו ביטון, קיבל מנוחה.