החלוץ מונס דאבור חתם לשנתיים עם אופציה לשנה נוספת במכבי תל אביב. דאבור, שהיה אחד מהשחקנים שהובילו את מחלקת הנוער בעונה האחרונה לזכיה בדאבל, יהיה החלוץ החמישי של הצהובים בסגל.

בנושא אחר, היום (שלישי) הוחלט כי הבעלים מיץ' גולדהאר יכהן בתפקיד מנכ"ל הקבוצה עד למינוי מנכ"ל קבוע, כשגולדהאר הבהיר עוד במסיבת העיתונאים של פתיחת העונה כי אין בכוונתו למהר בהחתמת מנכ"ל חדש אחרי עזיבתו של עוזי שעיה.

“חם ולח כמעט יותר מבישראל", זה מזג האוויר שליווה את שחקני מכבי תל אביב במירלו שבהולנד, ביומו השני של מחנה האימונים. בקבוצה טענו כי הטמפרטורות שהגיעו ל-38 מעלות בצל בשעות הצהריים, הן לא שגרתיות בייחוד לאור העובדה שאחת הסיבות ליציאה למחנה האימונים היא להימנע מזג האוויר החם והלח בארץ.

במהלך האימון התרכזו בצוות המקצועי גם היום בעבודה טקטית שכללה בין היתר פריסה על המגרש וחזרה לעמדות מוצא. עוד לפני כן, המשיכו מאמני הכושר, יוסי זיגדון ויוסי קקון, לעבוד על צמצום הפערים בכושר אחרי הפגרה הקצרה שהיתה לקבוצה.

"אמנם התבאסנו מהפגרה הקצרה, אבל בסך הכל זה אומר שיש לנו פחות או יותר כושר מספיק טוב לתחילת העונה. יש עוד הרבה עבודה, אבל זה אומר שאנחנו יכולים להתמקד יותר בנושאים הטקטיים", אמר שחקן בקבוצה.

בצוות המקצועי עודדו בייחוד את שחקני הנוער, כשהבהירו להם כי הם לא יהיו תפאורה העונה וכי הם צפויים להיות שחקנים שיקבלו הרבה במה במהלך השנה. 

איווניר עם דאבור ושאר השחקנים במחנה האימונים (צילום: מערכת ONE)
איווניר עם דאבור ושאר השחקנים במחנה האימונים | צילום: מערכת ONE

הקשר משה לוגסי נטש את אימון הקבוצה עקב פגיעה בקרסול. כמו כן, השחקנים עשו את הדרך ממגרש האימונים למלון תחת גשם שוטף. מעבר לכך, הבעלים מיץ' גולדהאר ונציגו ג'ק אנגילידיס, יגיעו ביום חמישי למחנה האימונים ויספיקו לצפות במשחק הקבוצה מול בורוסיה מנשנגלדבאך עד גיל 23, שהוקדם מיום שבת ליום שישי.

ובינתיים בארץ, סאגת מאור בוזגלו ממשיכה. אחרי שבוע של השעיה, שב הקשר היום לאימונים בקרית שלום ביחד עם שמונה שחקנים נוספים שלא יצאו למחנה האימונים. בדומה לבוזגלו, גם הם לא צפויים להיות חלק ממכבי תל אביב בעונה הקרובה.

מאור בוזגלו (מור שאולי) (צילום: מערכת ONE)
מאור בוזגלו. &"לא ניתן לו להישבר&" (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE

בסביבתו של בוזגלו ציינו: “חבל שזה המצב, אבל לא ניתן למאור להישבר". הקשר ומשפחתו מקווים שנושא שחרורו ייסגר כמה שיותר מהר כדי לא לפגוע בהכנות שלו לעונה הקרובה. נראה שהאופציה הרלוונטית ביותר מבחינת בוזגלו תהיה יציאה לליגה באירופה, לאור העובדה שלא מעט קבוצות כבר הביעו בו עניין.

גם במכבי יעדיפו לגמור את הסאגה כמה שיותר מהר, ולמרות שבקבוצה לא מתכוונים לשחרר את בוזגלו ללא תמורה, יעדיפו להשתחרר מהחוזה שלו כמה שיותר מהר כדי לפנות מקום בתקציב הקבוצה לרכש נוסף במידת הצורך.

ברק יצחקי ואלי זיזוב מקבלים הוראות מאיווניר (צילום: מערכת ONE)
ברק יצחקי ואלי זיזוב מקבלים הוראות מאיווניר | צילום: מערכת ONE
מוטי איווניר מוודא שאלירן עטר עושה את העבודה (צילום: מערכת ONE)
מוטי איווניר מוודא שאלירן עטר עושה את העבודה | צילום: מערכת ONE
עומר ורד נמתח במחנה האימונים בהולנד (צילום: מערכת ONE)
עומר ורד נמתח במחנה האימונים בהולנד | צילום: מערכת ONE