רגע לפני שהיא יוצאת ביום ראשון למחנה האימונים שלה בבלגרד, סרביה, עירוני "ניר" רמת השרון החליטה להוציא 25 שחקנים למחנה מתוך 30 שחקני הסגל. הקשר משה אבוטבול אמור לערוך בדיקה ביום ראשון ואם יעבור אותה בהצלחה יצטרף לשאר חבריו.

מקסימיליאנו אלבארס, חלוץ ארגנטיני בן 29 ובגובה של 1.91 מ', אמור לנחות במחנה האימונים. אלבארס שיחק בעונה שעברה בריאל פוטוסי בבוליביה והספיק לעבור בקריירה שלו ב-10 מועדונים במקסיקו, ונצואלה, הודו ואפילו בליגה השלישית באיטליה.

"אנחנו רואים שממשחק למשחק יש לנו יותר אוויר בריאות", אמר המאמן מומי זפרן, "הקבוצה עדיין לא מושלמת וחסר לנו חלוץ. לא אגזים אם אומר שחסרים שני חלוצים כדי שנוכל לשלב בין מהירות לכוח".

"נזמן שני חלוצים למחנה האימונים ונבחן אותם. אם הם לא יהיו טובים, נחליף. נכון שנתקענו עם שני שחקנים שהבריזו לנו ולא הגיעו אבל מתגבש כאן סגל מצוין בשילוב של צעירים ו-ותיקים. תהיה לנו קבוצה טובה".

"למחנה אימון יוצאים כדי להקנות דרך ושיטה. עד עכשיו עבדנו על סיבולת לב-ריאה וכושר גופני ולא יותר מזה. נתנו לאנשים לשחק במשחקי אימון כדי שיהיה להם פורקן מסוים אחרי אימוני הכושר. במחנה נראה מי מתאים יותר לכל עמדה במגרש, נעבוד על שיטות למצבי משחק וכמובן גיבוש חברתי. החלפנו יותר מחצי קבוצה ואסור לשכוח את זה".

שחקני רמה
אורן ניסים ושחקני רמה"ש. בדרך לבלגרד (ליאור טימור) | צילום: מערכת ONE

"המטרה היא לצרף חלוצים שמכירים את הליגה והם בעלי ניסיון. זה נכון שיש לנו צעירים שהבאנו והם מוכשרים אבל עליהם אנחנו בונים לטווח הארוך. אם לא נמצא חלוץ זר כמו שאנחנו מחפשים אז נהיה חייבים להביא ישראלי מנוסה".