פרדי דוד. ימשך עם אותם 11 (רועי גלדסטון) (צילום: מערכת ONE)
פרדי דוד. מצפה לכדורגל אטרקטיבי (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

מכבי פ"ת מעוניינת להמשיך את המומנטום החיובי מהניצחונות 1:2 על בית"ר ירושלים בליגה ו-0:3 על הפועל ר"ג בגביע הטוטו, והמלאבסים שהציגו במשחקים הללו כדורגל אטרקטיבי והתקפי ממשיכים במאמצים להשתפר ולעלות מדרגה בתחום.

אי לכך, המאמן, פרדי דוד, ערך עבור השחקנים סרטון ארוך ובו ביצועים קבוצתיים התקפיים של מיטב הקבוצות הבכירות באירופה כגון ברצלונה וריאל מדריד, וניתח עבורם את צירופי המסירות ואת מהלכי ההתקפה המתוכננים היטב של אריות היבשת.

מחר יקיים המאמן לחניכיו אסיפת וידאו נוספת לקראת המפגש מול בני סכנין של חיים לוי. פרדי דוד אמר בהתייחס למשחק בשבת: "המשחק מול בני סכנין הוא אופרה אחרת מאשר גביע הטוטו, זה לא דומה בשום צורה למשחק בגביע הטוטו מול הפועל ר"ג. כולנו יודעים מה זה בני סכנין בדוחא, אבל מכבי פ"ת יצרה לעצמה איזשהי תדמית ואני מקווה שאנחנו נמשיך באותה מגמה".

וייה ומסי (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
וייה ומסי (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

מבחינת קאדר השחקנים שלו, דוד יהנה לראשונה העונה מסגל מלא לקראת המשחק בדוחא, כאשר גם השוער הקרואטי, איוואן מאנצ'ה, אמור להיות כשיר למשחק, אם כי רובי לבקוביץ' הצעיר ימשיך לקבל את המושכות בין הקורות עקב היכולת הטובה שהפגין במשחקים האחרונים.

המלאבסים צפויים להמשיך עם אותם 11 שגברו על בית"ר ירושלים והפועל ר"ג, כאשר באם המושבות מקווים כי מגמת הכיבושים של עומר גולן שהחלה בגביע הטוטו, תימשך גם בליגה. הסעה מסובסדת לאוהדים במחיר 10 שקלים תצא ממתחם האימונים של הקבוצה ב-16:15.

אוהדי מכבי פ&"ת (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
אוהדי מכבי פ&"ת (שי לוי) | צילום: מערכת ONE