גולסה. צפוי להיות כשיר (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
גולסה מתכונן לק"ש. חייב ניצחון (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

מכבי חיפה ערכה הבוקר (ראשון) אימון מסכם לקראת המשחק הערב מול עירוני קרית שמונה. מהאימון ניתן להבחין שאין שינוי בהרכב שתירגל אלישע לוי לקראת המשחק מה שאומר שה-11 שפתחו במשחק האחרון מול סטיוואה בוקרשט יפתח שוב.

באסיפת הקבוצה השחקנים צפו בקטעי וידאו מהמשחקים של ק"ש. אלישע לוי אמר לשחקנים: "יש לק"ש הגנה מהירה שלוחצת על שחקני היריב ואנחנו צריכים לדעת להשתחרר מהלחץ שהם עושים ולבוא עם הרבה פיזיות ומוכנות כמו שאנחנו עושים באירופה. אל תשכחו שבלי הצלחה בליגה אי אפשר להגיע לאירופה, לא לצ'מפיונס ולא לליגה האירופית. במשחקים מול פ"ת וב"ש לא באנו מוכנים לכן חובת ההוכחה עלינו הפעם".

וויאם עמאשה יהיה האיש בחוד שעליו למעשה תיפול מלאכת הכיבוש. מי שיצטרכו לעזור לעמאשה יהיו הקשרים, אייל גולסה, עידן ורד והקפטן יניב קטן שלא לחינם הוחלף במשחק ביום חמישי על מנת לאפשר לו מנוחה. קטן דירבן בשני האימונים את חבריו לקראת המשחק.

אחד מהם אמר ל-ONE: "אנחנו לא במצב בטבלה שמאפשר לנו לאבד נקודות. אין מקום לטעויות מול ק"ש, חייבים 3 נקודות. ברור לנו שק"ש קבוצה מאומנת וחזקה והיא הוכיחה זאת מול מכבי ת"א אבל הוכחנו שכל זמן שזה תלוי בנו אנחנו מנצחים".

קטן ועמאשה. לא ישחקו בראשל"צ (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
יניב קטן, עידן ורד (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

בחיפה מצפים לקהל גדול שיגיע ויתמוך בקבוצה. לירוקים יש עד כה 12 נקודות בלבד בליגה, מאזן שחייב להשתנות אם הקבוצה לא רוצה לאחר את הרכבת לאליפות נוספת.

מרלון דה חסוס לא נכלל שוב בסגל ובחיפה לא מקישים מכך שום דבר לגבי עתידו של חלוץ הרכש הצעיר שזוכה עכשיו למנוחה. מלבד חסוס לא יהיו בסגל גם חיים מגרלשווילי ושלושת הפצועים ,סארי פלאח, איציק כהן ומוחמד גדיר.

אלישע, דרסיליה (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
אלישע, דרסיליה (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

הרכב משוער: בויאן שאראנוב, אייל משומר, יוריצה בוליאט, אוראל דגני, טאלב טוואטחה, תמיר כהן, יא יא סיידו, אייל גולסה, עידן ורד, יניב קטן ו-וויאם עמאשה.

"מקווים להמשיך לסתום פיות גם מול מכבי חיפה"
מי שחשב שהניצחון על מכבי תל אביב יסגור את התיאבון לשחקני עירוני קרית שמונה, ככל הנראה טעה ובגדול. חניכיו של בן שמעון ממשיכים בהכנות לקראת המפגש מול מכבי חיפה והמוטיבציה בקבוצה הצפונית בשיאה.

רן בן שמעון (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
רן בן שמעון (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

לאחר עוד אימון ולאחר שצפו בניצחון הענק של הירוקים על סטיאווה בוקרשט נשמעו שחקני קרית שמונה חדורי מוטיבציה אך גם כאלה שמבינים את פערי הרמות: "הניצחון על מכבי ת"א רק הוסיף לנו מוטיבציה לקראת המשחק ואמונה שאפשר לעשות את זה. סתמנו הרבה מאוד פיות ואנחנו מקווים להמשיך לעשות זאת גם מול חיפה למרות שהם קבוצה מצויינת וכולם ראו את זה מול בוקרשט", אמר שחקן בקבוצה.

באימון עדיין לא תרגל רן בן שמעון את ה-11 איתם יפתח ונראה כי יעשה זאת באימון המסכם כשעיקר ההתלבטות היא לגבי מי יחליף את עדי אלישע שהיה מצוין מול מכבי תל אביב אך ספג כרטיס אדום. בן שמעון ככל הנראה ימשיך עם אדריאן רוצ'ט ב-11 הפותחים כשבסיטואציה כזו וויליאם נג'ובו ששב מהרחקה ימתין על הספסל.

הרכב משוער: דני עמוס, אלעד גבאי, איתן טיבי, סאלח חסארמה,דושאן מטוביץ', בראיין גרזיץ', רביד גזל, אדריאן רוצ'ט (ויליאם נג'ובו) שמעון אבוחצירא, שלומי אזולאי וברק בדש