בהפועל רמת גן יצאו מאוכזבים מהקופסא בנתניה ולא רק בגלל ההפסד 2:0. לטענת שחקנים בקבוצה היכולת שהם הציגו היתה לא פחות טובה מזו של נתניה, אך זה לא עזר אחרי שפעם שניה ברציפות בתוך שבוע ימים הקבוצה יצאה מנוצחת משערים שמובקעים בתוך שבע דקות. הפעם על הקווים עמד בהופעת בכורה המאמן ירון הוכנבוים.

"זה פשוט כואב להפסיד כשאתה משחק טוב", אמר הקשר ציון צמח שהיה לאחד מהבולטים על כר הדשא. צמח קיבל מחמאות על ניהול המשחק שלו אך לא הסתיר את אכזבתו: "כולם עלו מחוייבים, שחקנים רצו ונלחמו על כל כדור. זה היה אחד המשחקים היותר טובים שלנו העונה, אבל בסוף אנחנו נשברים אחרי שער אחד ועל זה נצטרך לעבוד. היינו שווים לפחות נקודה במשחק".

בקבוצה הביעו שביעות רצון מהלחימה של השחקנים אך ציינו: "אנחנו חלשים מאוד בפן המנטאלי. שחקנים מורידים מהר מדי את הראש אחרי שער אחד שהקבוצה סופגת. אסור להתעלם מהעובדה שהיינו חסרים שחקנים שהם קילרים כמו תמיר פור ואלי לוי שרק עכשיו נותח".

הוכנבוים צפוי לבחון באמיון הקבוצה מספר שחקנים זרים בחלק ההתקפי. מי שעשוי לשוב לכר הדשא בשבוע הבא הוא עומר בוקסנבוים שממשיך בתהליך ההחלמה מהפציעה שלו בברך. במועדון מקווים שבוקסה ישוב כמה שיותר מהר והבהירו שמדובר בבורג חשוב במערכת.

צפו בהפועל ר"ג מפסידה 2:0 למכבי נתניה

ציון צמח: "אנחנו נשברים אחרי שער אחד" (מור שאולי) (צילום: מערכת ONE)
ציון צמח: "אנחנו נשברים אחרי שער אחד" (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE