לאחר הסערה אמש (רביעי) באימון הפועל באר שבע המשיכה הקבוצה באימונים לקראת המשחק בשבת מול הפועל חיפה. האווירה באימון היתה רגועה למדי ובמועדון מקווים ליישם כבר בשבת את מה שלא הצליחו לעשות במשחקים האחרונים.

מאמן הקבוצה, ניר קלינגר, אמר היום ל-ONE: "לפעמים כשיש בעיה הדברים מחלחלים פנימה אבל החוכמה להתמקד בצד המקצועי ובדברים הפחות טובים שזה משחק ההגנה ואגרסיביות ומשם נלך קדימה".

בהתייחס למחאת האוהדים אמר המאמן: "היו עשרים אוהדים אחרי האימון ושוחחנו איתם כמו שאני תמיד עושה כי גם חלק מהדברים אני מבין ומצדיק. כולנו מבינים שאנחנו צריכים להיות משפחה אחת כי סדקים לא מובילים לשום מקום. יש הבנה ביני לבין האנשים שדיברתי איתם אתמול".

בהתייחס למשחק בשבת מול הפועל חיפה אמר קלינגר: "זה משחק חשוב מאין כמוהו אפילו משחק עונה ועכשיו אנחנו רוצים לגשת למשחק הזה בצורה הכי חזקה שאפשר. חשובה הדרך שלנו כמו רצון, לחימה ומשמעת ומשם נלך הלאה כי המשחקים הבאים יהיו על נקודות חשובות".

ניר קלינגר. יפגוש את קבוצתו לשעבר (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
ניר קלינגר. מנסה להשכין שקט (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

המאמן המשיך: "זה סוג של מחמאה שאנחנו במרחק של שלוש נקודות מקבוצות שמגדירות את העונה שלהן מוצלחת. אני רוצה להנהיג את הקבוצה קדימה עד כמה שניתן גם הם יש תקופות קשות".

בהתייחס לערן לוי אמר קלינגר: "במשחק האחרון היתה לנו בעיה טקטית והמשחק כאילו ברח לנו. ערן צריך להבין כמו כולם שלא מספיק השם והיכולת הטבעית שלך וערן הוא באמת נשמה טובה והוא רוצה לתת ולפעמים זה בורח ונדאג שזה יברח לו פחות".

הקשר דוד רביבו יחמיץ את המשחק בשבת בגלל מתיחה בשריר האחורי וצפוי לחזור רק בשבוע הבא מול הפועל אשקלון. ליאור אסולין שהחמיץ אף הוא את משחק הגביע בגלל מתיחה יהיה כשיר לשבת. הבלם עודד גביש צפוי לחזור להרכב אחרי שנעדר ממשחק הגביע בגלל צהובים.