אלן מסודי. קיבל אשרת שהייה  (יניב גונן)
אלן מסודי. ייצא עם הקבוצה למחנה (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

בעירוני "ניר" רמת השרון כבר מתכוננים במרץ לקראת יציאתה של הקבוצה למחנה האימונים בבלגרד בתחילת השבוע הבא. במועדון שעלה העונה לראשונה בהיסטוריה לליגת העל מתרגשים מאוד לקראת העונה הקרובה ומקווים כי במהלך מחנה האימונים יצליח הסגל שבנו מומי זפרן ומאיר יצחקי להתחבר בצורה הטובה ביותר על מנת שהקבוצה תפתח את העונה ביכולת טובה.

במועדון החליטו כי הקשר, אלן מסודי, ייצא עם הקבוצה למחנה האימונים למרות הבעייתיות עם אשרת השהייה שלו בארץ. כזכור, למסודי תמה האשרה ובימים אלה מחכה השחקן להחלטת ועדה מיוחדת של משרד הפנים שתכריע האם לקבל את בקשתו להארכת האשרה. בשבוע שעבר הגישו המועדון, מסודי עצמו ואף גרושתו ואם בתו, מכתבים למשרד הפנים בבקשה לאשר את הארכת האשרה של השחקן.

יש לציין שמסודי יכול לצאת מהארץ עם הקבוצה למחנה האימונים אך הבעיה יכולה להיות כאשר יצטרך לשוב בחזרה לישראל. אם הוועדה המיוחדת לא תאשר את הבקשה, השחקן לא יוכל לשוב לגבולות הארץ ולכן ברמה"ש חששו בהתחלה לקחת סיכון שכזה.

במועדון הוסיפו ואמרו כי אם משרד הפנים לא יאשר את הבקשה הרי שמסודי לא יוכל לשחק בשורות הקבוצה בעונה הקרובה. אגב, שני הזרים האחרים של הקבוצה, אוסקר גררו וסביטי ליפניה, קיבלו את אשרת הכניסה לסרביה.

מי שלא ייצא עם הקבוצה למחנה הוא הקשר תומר תייר. תייר שנפצע לפני חצי שנה בתאונת דרכים בכביש החוף, ימשיך לעבור טיפולי פיזיותרפיה בארץ והוא צפוי לחזור ולהתאמן עם הקבוצה בתוך חודש וחצי. 

מומי זפרן.
מומי זפרן (ליאור טימור) | צילום: מערכת ONE

במהלך תשעת ימי המחנה תתמודד רמה"ש מול וויבודינה נובסיאד שסיימה העונה במקום השלישי בליגה הסרבית ועלתה לגביע האירופי וכן מול קבוצת נובי פזאר וקבוצה נוספת מהליגה השנייה במדינה.

עוד לפני היציאה למחנה האימונים קיימה עירוני רמת השרון משחק הכנה מול הפועל כפר סבא אותו סיימה ב-0:0.