סמואל יבואה. מכה קשה להפועל (רועי גלדסטון) (צילום: מערכת ONE)
סמואל יבואה מקבל טיפול באימון (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

שחקני הפועל ת"א קיבלו את שוער הקבוצה, וינסנט אניימה, בזרועות פתוחות באימון המסכם לקראת המשחק הערב ב-21:00 מול בני יהודה בגביע הטוטו, לאחר שהניגרי העפיל עם נבחרתו למונדיאל בשבת. אלי גוטמן והשחקנים בירכו את אניימה על ההישג המכובד.

הפועל צריכה לנצח בהפרש של שני שערים לפחות ולקוות שבני יהודה תפסיד במחזור הבא מול בית"ר ירושלים כדי לעבור לשלב הבא.

הקשר הגיאורגי, זוראב מנטשאשווילי, שהיה אמור לפתוח בהרכב לא צפוי לשחק, מאחר והיום הוא הגיע חולה לאימון ושוחרר. ההרכב המישני שפתח במשחק מול מכבי נתניה צפוי לפתוח גם מול הזהובים, כאשר ייתכן והקשר מקבוצת הנוער, רועי גורדנה, יפתח במקום מנטשאשווילי.

שי אבוטבול יפתח גם הפעם בעמדת הקישור האחורי, כשהחלוץ המוכשר, ויקטור מרעי, צפוי לפתוח לצידו של מהראן ללה. שוער קבוצת הנוער, אריק ינקו, יעמוד בין הקורות, מאחר וניל אברבנל עדיין מחלים מהפציעה בכתף.

סמואל יבואה מרגיש טוב יותר, ומחלים מהפציעה ברצועה הצידית של הברך. יבואה, שערך אימון אישי עם מאמן הכושר רון ציבלין לא יתלבש למשחק, ויעבור בדיקה אצל רופא הקבוצה, שצפוי לקבוע סופית כי הגנאי ינוח גם במשחק הליגה הקרוב מול הפועל פ"ת (שבת, ר"ג, 17:20).

וינסנט אניימה. התקבל בברכות באימון (רועי גלדסטון) (צילום: מערכת ONE)
וינסנט אניימה. התקבל בברכות באימון (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

הרכב משוער: אריק ינקו, עומרי קנדה, רמי דואני, יהודה חוטה, גל שיש, שי אבוטבול, רועי גורדנה, ערן זהבי, מיכאל זנדברג, מהראן ללה ו-ויקטור מרעי.