אזארוב חוגג. בדרך לבלגיה (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
אזארוב חוגג. ימשיך בסכנין עונה נוספת (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

חלוצה הבולגרי של בני סכנין בעונה החולפת, קוסטדין אזארוב, חתם הערב (שני) על חוזה לעונה נוספת בקבוצה של שלומי דורה, במסגרתו יקבל החלוץ, שהגיע לקבוצה בינואר האחרון, שדרוג של כ-30 אחוזים בשכרו.

ליועץ המשפטי של המועדון, עו"ד נאשד אבו ריא, דובר השפה הבולגרית הייתה השפעה חיובית וגדולה על המשך דרכו של החלוץ הבולגרי שכן השניים מיודדים. לאזארוב היה תפקיד חשוב במסע ההישארות של הקבוצה בליגת העל בשנה שעברה ודובר הקבוצה, מונדר חלאילה, התייחס לכך כשאמר: “קוסטדין עזר רבות למועדון בשנה שעברה. אנחנו מאמינים שיחד עם השינויים החיוביים בסגל השחקנים הוא ימצא יותר אפשרויות למיצוי תפקידו כחלוץ".

על השלמת הסגל לקראת העונה הקרובה אמר הדובר: "בכך חתמה סכנין עד כה עם ארבעה זרים ולא נמהר להחתים שחקן זר חמישי, אלא נשאיר את האופציה פתוחה לשבועות הקרובים".

בתחילת השבוע הבא תפתח הקבוצה באופן רשמי את עונת 2011/12 עם אימון הבכורה, כאשר במקביל לאימונים שייערכו שחקני הקבוצה יוכל לבחון שלומי דורה את השחקנים שביקשו להיבחן במועדון.

ב-18 ליולי תצא סכנין למחנה אימונים שייערך בבולגריה במשך תשעה ימים ובמסגרתו יתקיים טורניר עם ארבע קבוצות מקומיות נוספות. ניצחון בטורניר כולו יזכה את סכנין מכל עלויות המחנה ועל כך מפנטזים ראשי הקבוצה.

שלומי דורה. ייקח את סכנין לטורניר בבולגריה (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
שלומי דורה. ייקח את סכנין לטורניר בבולגריה (שי לוי) | צילום: מערכת ONE