הפועל פתח תקווה קמה הבוקר (חמישי) לעידן חדש לאחר סיום דרכו של יובל נעים כמאמן הקבוצה, כפי שפורסם לראשונה ב-ONE. לאחר היממה הסוערת שעברה על המלאבסים מנסים בקבוצה להרגיע את המערכת לקראת המשחק מול הפועל חיפה ביום שבת שעשוי להוביל את הקבוצה לפלייאוף האמצעי. שחקני הקבוצה נראו המומים נוכח ההתפתחויות האחרונות, וכמו כן, ל-ONE נודע כי אוהדי הקבוצה מתכוונים למחות במשחק הקרוב.

איציק שאקי, מכירים? זהו המאמן החדש של המלאבסים עד סיומה של העונה והוא יעמוד על הקווים בצוותא עם מאמן השוערים, שמעון מועלם ומאמן הכושר אבנר עיני.

איציק שאקי אמר היום לפני האימון: "צר לי מאוד על הסיטואציה. אני אוהב את יובל ואני יכול להגיד שהרבה אנשים במועדון אוהבים את יובל והוא עשה עבודה מצוינת אבל יש דברים שאני לא יכול להיכנס אליהם בינו לבין ההנהלה. אני יכול להצטער על מה שקרה ומאחל ליובל את כל ההצלחה שבעולם".

"כל החיים הייתי בהפועל פתח תקווה", המשיך שאקי, "13 שנה במערכת ובקבוצה הבוגרת שנתיים. הייתי במספר תפקידים וגם היום התבקשתי להדריך את הקבוצה וכמו חייל טוב אני מתייצב ומשתדל לעשות את העבודה בצורה הטובה ביותר. קיבלתי המון ניסיון בשנתיים האחרונות. לא נעשה זעזעועים".

לוי עם נעים וצפריר. פרידה בלתי נמנעת (שי לוי)
לוי עם נעים וצפריר. פרידה בלתי נמנעת (שי לוי) | צילום: מערכת ONE"אני כאן כדי לבצע את כל מה שהמועדון צריך, יש לנו משחק חשוב מול הפועל חיפה ונשתדל להכין את הקבוצה בצורה הטובה ביותר, זה מצב לא קל מבחינה מנטלית ומקצועית", הסיכם.

יו"ר אגודת הפועל פ"ת, דני לוי, התייחס גם הוא לאירועי אתמול: "יובל מאמן ובחור מצוין אבל הגענו למצב שאי אפשר להמשיך ונפרדנו בידידות ומי שיקח אותו יעשה עסקה מצוינת".

"אי אפשר לתת ליובל את כל הקרדיט אבל את כל הילדים שיש פה מי שהביאו היו דני לוי ותומר סיני. יובל אמר בתחילת העונה שמרסקים לו את הקבוצה אבל אני האמנתי בילדים האלה. תומר סיני לא טירון בכדורגל, הוא מבין כדורגל.

אני מפרגן ליובל בכל מקום אבל היו לו שותפים להצלחה ואף אחד לא התערב לו בעבודה. יובל קיבל סטירה מהתקשורת שחיפשה דם והוא נכנס ללחץ והגיב. התקשורת אשמה שיובל נעים כבר לא מאמן פה", הוסיף לוי.

על המאמן הבא של הקבוצה אמר: "איציק שאקי זה ילד שגדל בהפועל פ"ת מילדות ואימן בכל מחלקות הנוער. הוא בחור מדהים שאימן בליגות נמוכות ואני מקווה שזו הפריצה שלו. כדורגל זה לא מדע בדיוני, כי אם הוא היה כזה הייתי מביא את אינשטיין. אם אני צריך להביא מישהו עם ניסיון אני אביא את שמעון פרס.

האוהדים לא אוהבים את מאיר שמיר, רונן אלעד ודני לוי, אם הם ישימו כסף שיקבלו את ההחלטות. התפקיד שלהם זה לעמוד מאחורי הקבוצה. הפועל פתח תקווה יחד עם עוד שלוש קבוצות בארץ מתנהלת הכי טוב", אמר היו"ר על הקהל שצפוי למחות.

איציק שאקי. &
איציק שאקי (מימין): &" (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

על המשך דרכו בקבוצה אמר: "אני לא אשאיר את תומר סיני לבד, הוא החתן שלי, אי אפשר לדעת מה יוליד יום כי הדינמיקה של החיים חזקה מהחיים".

בתוך כך הקשרים, גיא דיין ורפי דהאן שבו לאימונים מלאים וסדירים ויעמדו לרשותה של הקבוצה נגד האדומים מהכרמל.