במכבי פ"ת עדיין מחפשים לחזק את הקבוצה וקשר ארמיניה בילפלד הגרמנית, מנואל באלסטלר (27), נחת היום בארץ והגיע להתרשמות הדדית בקבוצה לאחר שכבר סיכם את תנאיו בכספיים במועדון.

בבוקר יעבור השחקן בדיקות רפואיות ובמידה וירשים את הצוות המקצועי, יחתום עד סוף העונה בהשאלה עם אופציה של פתח תקוה לרכישת כרטיסו היות והוא חתום עד 2013 במועדון הגרמני.

באלסטלר מתנשא לגובה של 1.83 מ' ובעברו שיחק במספר קבוצות מהליגה הגרמנית השניה. הוא יכול לשחק במגוון תפקידי הקישור ואם יחתום, ישדרג את הקבוצה של פרדי דוד. בקבוצה לא שוקלים כרגע שיחרורים בעקבות החתימה הצפוייה של הגרמני.

למכבי פתח תקוה יש מקום לזר נוסף ואם באלסטלר יחתום, הוא יהיה החמישי ובקבוצה ינצלו את מכסת הזרים. בנוסף, הקשר יכול לשחק כבר ביום רביעי הקרוב נגד עירוני קריית שמונה במסגרת גמר גביע הטוטו.

יוסי אופיר: לא נגעתי ביד
עוד לפני המפגש מול בית"ר ירושלים קיוו במכבי פתח תקה לחזור למסלול הניצחונות לאחר שבשני המחזורים הראשונים של הסיבוב השני בליגת העל ספגו הפסדים מאכזבים ונאלצו להסתפק בניצחונות בגביע הטוטו בלבד.

אתמול (שבת) מול חניכיו של אורי מלמיליאן הצליחו המלאבסים להשיג ניצחון גדול (0:2) במשחק חוץ קשה מאוד וכעת הם נמצאים עם הפנים קדימה לעבר גמר גביע הטוטו מול עירוני קרית שמונה ביום רביעי הקרוב.

סנסוני ואופיר חוגגים ניצחון בטדי (מור שאולי) (צילום: מערכת ONE)
סנסוני ואופיר חוגגים ניצחון בטדי (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE

קשר הקבוצה, יוסי אופיר, שכבש את השער הראשון לזכות קבוצתו ואף בישל את השער השני, סיפר ל-ONE על התחושות לאחר המשחק ועל החשיבות של הניצחון עבור פתח תקוה: "הכי חשוב היה הניצחון, הדרך לא חשובה. יש לנו דרך ואנחנו קבוצה טובה, יכולנו אף לכבוש יותר שערים ולנצח בתוצאה גבוהה יותר. אנחנו מרוצים אחרי ניצחון חוץ קשה ולא פשוט בטדי".

לשאלה האם לקהל המקומי היתה השפעה על המשחק השיב הקשר: "תמיד כשקבוצה יריבה מובילה בטדי הקהל של בית"ר מתייחס לכך בהתאם, אבל אנחנו לא נתנו להם להשפיע עלינו, אלא בטחנו בעצמנו שננצח את המשחק. הניצחון הכי חשוב, עמדנו טוב על המגרש ומה שעניין אותנו היה להשיג תוצאה טובה".

על הטענות כי בישל את השער לעומר גולן בידו אמר אופיר: "נגעתי בכדור בראש ולא ביד. עליתי עם שחקן בית"ר לכדור גובה, עליתי יותר גבוה ממנו והורדתי לעומר גולן ובשום פנים ואופן לא עם היד, הגול היה כשר לחלוטין".