יהודה חוטה (ONE) (צילום: מערכת ONE)
יהודה חוטה. הושעה עד תום העונה | צילום: מערכת ONE

יהודה חוטה הושעה מאימוני הפועל פתח תקווה עד סיום העונה ולמעשה סיים את דרכו בקבוצה ממלאבס כך עלה הבוקר (רביעי) מוועדת משמעת פנימית שנערכה לבלם שהגיע בחודש ינואר האחרון מהפועל תל אביב בהשאלה עד סיום העונה.

גם המגן יגאל אנטבי והחלוץ לורן בן ארי עמדו היום לדין משמעתי פנימי לאחר שהשלושה גילו להפתעתם כי אינם נכללים בסגל המשחק נגד הפועל חיפה ועזבו את קרית אליעזר ולא נשארו לצפות במשחק.

השחקנים עמדו לדין פנימי בפני מנכ"ל הקבוצה, אפי צפריר, והמנהל, עופר צברי, במשרדי המועדון שבקיבוץ עינת כאשר אנטבי ובן ארי התנצלו בפניהם על המעשה וטענו כי לא היו צריכים לנהוג כך. לעומתם, חוטה אמר לצפריר וצברי כי הוא לא הבין מדוע אינו נכלל בסגל וכי לאחר שגילה כי אינו בסגל אין לו מה להישאר לצפות במשחק. בקבוצה לא אהבו בלשון המעטה את תגובתו של הבלם והחליטו להשעותו מאימונים עד סיום העונה כשבנוסף קנסו אותו במשכורת אחת.

אנטבי ובן ארי לא יצאו נקיים לגמרי ואף הם נקנסו בגובה משכורת אחת אולם מיד בסיום וועדת המשמעת הצטרפו ליתר חבריהם באימון וערכו אימון כושר בצידי המגרש עם מאמן הכושר, אבנר עיני.

במקביל החלו בקבוצה את ההכנות לקראת המשחק החשוב מול בני סכנין ביום שבת כאשר המאמן, איציק שאקי, אסף את שחקניו לפני האימון ואמר להם : "זה המשחק הכי חשוב שלנו העונה שיכול לעזור לנו להיות יותר רגועים לקראת המשך מאבקי ההישארות בליגה אם ננצח אבל אם חלילה נפסיד אותו נדרדר חזק למאבקים הקשים".

שחקן בקבוצה העצים את דבריו של המאמן כשאמר ל-ONE: "המשחק נגד סכנין יהיה מלחמת עולם. אם ננצח אותו נישאר בליגה אבל אם נפסיד אותו אוי ואבוי לנו".