בן יוסף בווינטר. לא נענש (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
בן יוסף בווינטר. לא נענש (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

לפני תחילת אימון הבוקר של בית"ר ירושלים קיים המאמן, יובל נעים, שיחה עם הבלם, תומר בן-יוסף, בנוכחות יו"ר המועדון, איציק קורנפיין, כל זאת בעקבות אירועי המשחק מול הכח עמידר ר"ג ביום חמישי האחרון. כזכור, במחצית המשחק החליט בן יוסף לעזוב את האצטדיון לאחר שהוחלף בדקה ה-30, מה שלא מצא חן בעיניו של המאמן.

השיחה נערכה עם קורנפיין ובאווירה טובה, בסיומה, יושרו ההדורים בין מאמן לבלם. מיד לאחר מכן, הצטרף בן-יוסף לחבריו והתאמן עם הקבוצה, ללא עונש או קנס. בנוסף, החליט היו"ר, איציק קורנפיין, לכנס את השחקנים לאסיפה נוקבת בשל מספר עבירות משמעת ואיחורים של שחקנים בתקופה האחרונה. התחושה של היו"ר היא שקיימת התרופפות משמעתית של השחקנים.

באסיפה אמר קורנפיין לשחקנים: "בשבוע האחרון נוצרה כאן תופעה של איחורים ועבירות משמעת. אנחנו נמצאים אחרי יום כיפור ובאווירה זו כל מה שהיה נמחק אך מהיום לא נעבור לסדר היום אם יבוצעו עבירות משמעת כאלו או אחרות".

ל-ONE נודע כי ההחלטה שהתקבלה בהנהלת הקבוצה היא שמעתה שחקנים שייאחרו או יעברו עבירות משמעת ייקבלו קנס כספי וגם יעמדו בפני ועדת משמעת כאשר המטרה של המועדון היא לא לתת לסגל הקצר שעומד לרשותו של יובל נעים להשפיע על השחקנים ועל התנהלותם.

איציק קורנפיין (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
איציק קורנפיין (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

הקשר, קובי מויאל, ייעדר מהמשחק ביום שני מול ראשל"צ וימשיך בטיפולים במטרה להתגבר על פציעה בברך כאשר התקווה היא שיחזור למשחק הליגה מול בני סכנין. עמית בן שושן שזכה למנוחה בשבוע האחרון על מנת להוריד עומס צפוי להיות כשיר למשחק מול ראשל"צ כאשר גם אריאל הרוש שלא שיחק במשחק האחרון בשל ההרחקה יחזור ויעמוד בין הקורות.