מליקסון. ירוויח 250 אלף יורו (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
מליקסון. בפולין ממתינים לקשר (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

התרגשות גדולה בוויסלה קראקוב לקראת הגעתו הצפויה של קפטן הפועל באר שבע, מאור מליקסון, שיצטרף לקבוצה. כפי שפורסם לראשונה ב-ONE, עסקת העברתו של הקשר כבר למעשה נסגרה והקפטן ימריא מחר (שלישי) לפולין, על מנת לסגור את הפרטים האחרונים.

בהמשך השבוע מליקסון צפוי לעבור בדיקות רפואיות במועדון ולחתום על חוזה ל-4.5 שנים, במהלכם ירוויח קצת יותר ממיליון יורו. באתר הרשמי של הקבוצה נכתב: "הכוכב של הפועל באר שבע מגיע לקראקוב".

בנוסף, ניתנה סקירה לגולשי האתר על הקריירה של מליקסון עד עכשיו, שהחלה במכבי יבנה והמשיכה בבית"ר ירושלים, מכבי חיפה, הפועל כפ"ס ובשנתיים וחצי האחרונות בבאר שבע.

בינתיים בבאר שבע, ריקרדו פרננדס קיבל את הודעת השחרור שלו מהקבוצה. פרננדס, שפתח את העונה בצורה נפלאה והרשים באימונים, אך יכולתו דעכה כשהעונה התקדמה, בשבוע שעבר ביקש להשתחרר מהקבוצה בגלל קשיי התאקלמות והמרחק ממשפחתו.

הקשר הפורטוגלי שהורחק בשבת מול מכבי חיפה, מה שהיה למעשה משחקו האחרון בישראל, מחזיק בהצעות מאוקראינה ומקפריסין, ועשוי לתחום באי השכן, כמו שעשה החלוץ ברנרדו ואשקונסלוש, שהצטרף לפאפוס לפני מספר שבועות.

גרינפלד שולף את האדום לפרננדס (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
גרינפלד שולף את האדום לפרננדס (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

הקשר הגנאי, איברהים עבדול ראזק, עדיין לא השלים את הבדיקות הרפואיות במועדון והוא צפוי להשלים אותן. עבדול ראזק בן ה-27, שחתם על חוזה ל-4.5 שנים בקבוצה במהלכן ירוויח כ-85 אלף דולר לעונה, צפוי לערוך ביום שלישי את אימון הבכורה שלו. בהמשך השבוע יעבור חוזהו של עבדול ראזק בבקרה, כדי שיוכל לעמוד לרשותו של המאמן ניר קלינגר למשחק מול בית"ר ירושלים בשבת.