בוזגלו, סבן ועטר באימון מכבי ת"א (ליאור טימור) (צילום: מערכת ONE)
בוזגלו, סבן ועטר באימון מכבי ת"א (ליאור טימור) | צילום: מערכת ONE

שימו לב אוהדי הפועל ת"א: אוהדי מכבי ת"א יישבו במשחק מול מ.ס. אשדוד ביציעים 4 ו-5. בעקבות הסגירה של שער 10, הצהובים יעברו ליציעים בהם יושבים האוהדים האדומים במשחקי הבית. אוהדי אשדוד יישבו בשער 11. אוהדי מכבי ת"א יוכלו להיכנס עם המנויים ולא יצטרכו לגשת לקופה.

אחרי יממה חופשית, שחקני מכבי תל אביב שבו הבוקר (שלישי) לאימונים. בתפריט: שני אימונים היום ושני אימונים מחר, כשבאימון הבוקר מחר יוזמנו עשרה שחקנים לאימון אישי וכל השאר יצטרפו בערב.

המאמן מוטי איווניר להוט לשפר את הכושר הגופני של השחקנים, שמודים כי הדבר ניכר גם באימונים: "מוטי דורש מאיתנו סופר-מקצענות. הוא אמנם יודע לחייך וללטף כשצריך, אבל לכולם ברור שהוא לא יוותר לאף אחד מאיתנו. מי שרוצה להיות בהרכב צריך לעבוד קשה".

אל אימון הבוקר הצטרף לראשונה מאז הפציעה החלוץ הבולגרי, דימיטאר רנגלוב. הבולגרי ערך ריצה סביב המגרש ואליו הצטרף גם הבלם הברזילאי, ניבאלדו, שעדיין מרגיש מיחושים בברכו זכר לפציעה מהמשחק מול בני סכנין. מי שלא התאמן הוא גל אלברמן החולה.

בקבוצה מקווים שניבאלדו יהיה כשיר למשחק מול מ.ס. אשדוד, כשהוא צפוי לשתף פעולה במרכז ההגנה עם אבי סטרול. סאבו פאביצ'ביץ' יעדר מהמשחק בעקבות צבירת חמישה כרטיסים צהובים.

גורמים בקבוצה התייחסו לדברי אביו של הקשר, מאור בוזגלו: "מאור ילד גדול ויודע שהוא חשוב למכבי תל אביב לא פחות משחקנים אחרים. מאור ידע איך להגיב לדברים ויודע שאין לנו כוונה לוותר עליו. הוא שחקן חשוב מאוד במערכת ובשני המשחקים האחרונים ראו כמה הוא חשוב".

חלבי, קפילוטו, מלול, סידיבה ורנגלוב (ליאור טימור) (צילום: מערכת ONE)
חלבי, קפילוטו, מלול, סידיבה ורנגלוב (ליאור טימור) | צילום: מערכת ONE

מי שנראה מחוייך יותר ויותר הוא הקשר הבוסני, האריס מדוניאנין. מקורביו של הקשר מספרים כי הוא מרגיש כמי שקם לתחיה: "האריס צריך לשחק. זה מה שהוא אוהב וזה מה שהוא יודע הכי טוב. במשחקים האחרונים הוא משחק בעמדות שהוא רגיל אליהם וממשחק למשחק יראו את התפוקה שלו על המגרש".

בנושא אחר, אחרי שבשבוע האחרון דובר על מעבר אפשרי של הבלם, ניסו קפילוטו, בהשאלה לבית"ר ירושלים, כעת ממתינים להתפתחויות בנושא אחרי שרוני לוי מונה לתפקיד.

מוטי איווניר (ליאור טימור) (צילום: מערכת ONE)
מוטי איווניר (ליאור טימור) | צילום: מערכת ONE