פיני בלילי. כשיר למשחק ביום ראשון (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
פיני בלילי ואדרי. החלוץ חזר להתאמן (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

בשורה טובה לבני יהודה, לקראת המשחק מול בני סכנין ביום שבת ב-15:30. חלוץ הזהובים, פיני בלילי, ערך היום (רביעי) אימון מלא וכפי שזה נראה, בכל זאת יצליח להיות כשיר למשחק הקרוב.

מי שעדיין לא הצטרפו לאימונים הם הקשר קסטוטיס איבסקביצ'יוס שעדיין לא חזר ממשחקה של נבחרת ליטא מול צ'כיה במוקדמות היורו וגם שוער נבחרת ניגריה, דלה איינוגבה.

האם הקרע בין הנהלת הקבוצה לאוהדיה לקראת סיום? ראש ארגון האוהדים, כפיר עמר, אמר ל-ONE: "בצעד חד צדדי, החלטנו לשים את המחלוקות עם הנהלת הקבוצה בצד ולחזור לתמוך באופן גלוי בקבוצתנו האהובה".

"החלטנו לדבוק במה שמוביל אותנו תמיד - 'בני יהודה מעל הכל'. אני קורא לאוהדי הקבוצה לבוא ולתמוך בה. בואו בהמוניכם למשחק בשבת", הוסיף עמר.

אוהדי בני יהודה. ארגון האוהדים החליט להתפשר (מור שאולי) (צילום: מערכת ONE)
אוהדי בני יהודה. ארגון האוהדים החליט להתפשר (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE

עוד הוא ציין, לרגל שחרורו הקרב של גלעד שליט משבי חמאס: "ברצוני לברך על עסקת שחרורו של גלעד שליט. זה חשוב לנו כמשפחת בני יהודה שחרטנו על דגלנו את הנושא הזה ובנוסף הכנסנו את זה לתודעת הכדורגל הישראלי. אנחנו מברכים את ראש הממשלה ומשתתפים בשמחת המשפחה".

עמר התייחס גם לראיון עם שון מקייטן וברק אברמוב שפורסם ב-ONE ועל כך שדיברו באופן גלוי על הכאב והקרע בין ההנהלה לאוהדים: "שמענו את רחשי ליבם של מקייטן ואברמוב בנושא הסכסוך של האוהדים וההנהלה וזה ריגש שאותנו שזה מעניין אותם. זו אחת הסיבות להחלטתנו".