אחרי ההשפה 8:2 מול מנצ'סטר יונייטד והרכש לפני מועד ההעברות, כולל יוסי בניון כמובן, האם ארסן ונגר עדיין צריך להישאר על הקווים בארסנל או לפנות את מקומו לטובת דם חדש?

ב-15 שנותיו במועדון, המנג'ר הצרפתי הוביל את ארסנל להישגים מדהימים וחסרי תקדים במועדון, אך מצד שני, לא הצליח לזכות בתואר בשש השנים האחרונות. ארסנל היא הקבוצה הרווחית היחידה כמעט בכדורגל האירופי ומנוי למשחקיה הוא היקר ביותר באירופה. האם לאוהדי התותחנים מגיע יותר ממה שוונגר נותן? טקבקו ואולי התגובות שלכם יוקראו בשבוע הבא בתוכנית הטלוויזיה 'קורע את הרשת'.

התוכנית 'קורע את הרשת', שמשודרת בכל יום חמישי בשעה 23:00 בערוץ ONE, ערוץ 50, היא היחידה שבודקת מה אתם כתבתם השבוע בטוקבקים ומסכמת אותו דרך העיניים שלכם.

את התוכנית מנחה בן פרידמן ובעזרת פאנל של ארבעה משתתפים, השבוע גם עם הסטנדפיסט אמירם טובים, מסכמים את השבוע בספורט, דרך עיסוק בכתבות המעניינות והמטוקבקות ביותר של אותו שבוע, ובחירת הטוקבקים הטובים ביותר מהכתבות השונות. חברי פאנל מצביעים בכחול או באדום ועונים על שלוש השאלות המרכזיות של השבוע.

קורע את הרשת מסכמת שנה (מיכה בננו) (צילום: מערכת ONE)
בן פרידמן ואינה בקלמן ב'קורע את הרשת' (מיכה בננו) | צילום: מערכת ONE

בתוכנית הפעם עסקנו בנבחרת ישראל לקראת המשחק הגורלי מול נבחרת יוון, במנג'ר ארסנל, ארסן ונגר, שנמצא תחת לחץ כבד וצירף השבוע גם את יוסי בניון מצ'לסי, ובאוסיין בולט והפסילה המדוברת.

'קורע את הרשת' גם מציגה את אינה בקלמן, השורדת הכי מהממת בתולדות הטלוויזיה, ואת נלה גולדברג, שבוודאי מוכרת לכן מ'הייפה והחנוך', שמגישות את פינת ה'יו-טיוב' וה'טוויטר', ושם הקטעים המצחיקים ביותר שעלו ברשת בשבוע האחרון.

בנוסף, חן מישל מגישה את פינת 'גליצ'ים', בה היא בוחרת את הטוקבקים הכי מצחיקים מהשבוע האחרון.

כנסו לעמוד הפייסבוק של 'קורע את הרשת'

´קורע את הרשת (ONE) (צילום: מערכת ONE)
´קורע את הרשת (ONE) | צילום: מערכת ONE

במהלך חצי שעה התוכנית לוקחת אתכם גם למסע מסביב לעולם, בדגש על הליגיונרים שלנו ברחבי העולם, ובודקת מה הטוקבקיסטים בחו"ל אומרים עליהם.

ב-30 דקות קצביות ומעניינות מוצגים מדי שבוע הטוקבקים המצחיקים, סקרי דעת קהל דרך התגובות בידיעה, קטעי וידאו משעשעים ומרגשים, דיוניים רציניים בנושאים החמים וקטעים שונים שהגיעו מרחבי הרשת.

אך קודם כל, שתפו אותנו בדעתכם לגבי השאלה המרכזית שלנו השבוע – 'האם האם ארסן ונגר צריך לעזוב את ארסנל?'. אתם מוזמנים לכתוב בטוקבקים מה דעתכם והטוקבקים הטובים ביותר יוקראו בתוכנית הבאה. כמו כן, אתם כמובן מוזמנים לכתוב מה דעתכם על התוכנית, על חברי הפאנל ועל הנושאים עצמם.