דג´אני והחברים חוגגים עם הקהל, אמש (יוסי ציפקיס) (צילום: מערכת ONE)
דג´אני והחברים חוגגים עם הקהל, אמש (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

ביום שאחרי ה-0:3 הגדול של מכבי נתניה על מכבי תל אביב בבלומפילד שוררת בקבוצה אווירה מעולה ואופטימית, ולא רק מפני שחג פורים.

הניצחון אמש (שבת) המשיך את רצף שבעת המשחקים ללא הפסד וקירב את נתניה צעד ענק נוסף אל עבר הפלייאוף העליון, כשכרגע, שלושה מחזורים לפני הקיזוז, מפרידה נקודה אחת בלבד בין הקבוצה לבין ההתמודדות מול חמש הגדולות של הליגה.

הקשר וכובש השער השלישי, קובי דג'אני, ניסה להסביר ל-ONE את היכולת שהביאה לניצחון הענק: "הרבה מזה זה בזכות הצוות המקצועי שפשוט עושה עבודה מופלאה. אני גם יכול להגיד שללא ספק החומר האנושי בקבוצה הוא אחד מהטובים שיש בליגה. אם נמשיך עם היכולת הזו והמוטיבציה שיש לנו נגיע לפלייאוף העליון".

”בסיבוב הראשון היו הרבה הופעות בכורה של שחקנים צעירים והיו חששות ופחדים במועדון. בסיבוב האחרון הקבוצה התבגרה מאוד, והוכחנו שבוע אחרי שבוע שאנחנו כבר לא רק ילדים רעבים, אלא שיש לנו הרבה כישרון", הוסיף הקשר.

דג'אני לא מבין מדוע קבוצתו לא זוכה ליחס יותר משמעותי אחרי הניצחון הגדול: "כולם מתייחסים רק למצב של מכבי ושוכחים לפרגן לנו. מי שעוקב אחרינו רואה שאנחנו משחקים כדורגל טוב כבר כמה מחזורים. הגענו מאוד מרוכזים למשחק ובמטרה אחת בלבד והיא לקחת את שלוש הנקודות. באימונים עבדנו הרבה על טקטיקה ועלינו למגרש כשכל שחקן יודע בדיוק מה הוא צריך לעשות".

נתניה חוגגת (יוסי ציפקיס) (צילום: מערכת ONE)
נתניה חוגגת (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

הקשר התייחס למצב של הצהובים: "לא התייחסנו בכלל למצב של מכבי כי זה פשוט לא ענייננו, כל קבוצה והעניינים שלה. התעסקנו רק בעבודה שלנו. סגרנו את מכבי טוב והם לא יכלו להפתיע אותנו. ניצחנו והשגנו את המטרה שלנו וזה מה שחשוב".

ראובן עטר (יוסי ציפקיס) (צילום: מערכת ONE)
ראובן עטר (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

הניצחון והיכולת הטובה של הקבוצה במחזורים האחרונים מוכיחים כי חניכיו של ראובן עטר התבגרו והם כבר לא "התינוקות של עטר", כפי שכינו אותם בתחילת העונה.

דג´אני: &" (יוסי ציפקיס) (צילום: מערכת ONE)
דג´אני: &" (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

השחקנים קיבלו חופש ביומיים הקרובים על מנת להוריד מהעומס, והם ישובו להתאמן ביום שלישי. אוראל דגני וניר נחום סובלים מבעיות קלות בשרירים וטל מעבי מכאבים בגב ונראה כי המנוחה תעזור להם.