במשך שלוש שעות תמימות התקיימה הערב (רביעי) ישיבת הנהלה סוערת בביתו של ראש עיריית סכנין, מאזן גנאים. במהלך הישיבה החברים ניתחו את הסיבות שהביאו להדרדרות הקבוצה בחודשים האחרונים והעלו כל האופציות האפשריות כדי לנסות ולמצוא דרכים שיוציאו את הקבוצה מהמשבר. בנוסף יושרו ההדורים בין חלק מחברי ההנהלה שלא דיברו ביניהם.

היו"ר חסן אבו סאלח הציג מספר דרישות מקצועיות של המאמן סלובודאן דראפיץ'. בסכנין יודעים היטב שכדי להתחזק צריך לגייס כסף ולשם כך סכנין זקוקה למיליון וחצי שקלים. ראש העיר מאזן גנאים ששמע את הדברים הבטיח מעתה להיכנס לעובי הקורה ולנסות לעזור עד כמה שניתן מבחינתו.

סכנין מוכנה למכור את יא יא פטי תמורת מיליון דולר
בני סכנין המשיכה בהכנותיה למשחק הליגה החשוב מול עירוני ק"ש. הקבוצה קיימה אימון ללא הבלם יא יא פטי, שאמור לנחות בשעות הקרובות אחרי שאיחר לטיסה המקורית.

פטי טוען שהוא מחזיק בהצעה מחו"ל ובבני סכנין לא מתכוונים לעמוד בדרכו של הבלם אם סכנין תקבל עליו מיליון דולר.

אבו סאלח וגנאים. יגיעו לפשרה? (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
מאזן גנאים. ישיבה סוערת בביתו (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

המאמן סלובודאן דראפיץ' עדיין לא תירגל את ההרכב לקראת ק"ש ובשלב זה לא ברור עם פטי יהיה בהרכב, אחרי שהחמיץ את מרבית האימונים השבוע. אי לכך, ייתכן שיהיה זה עלאא' אבו סאלח שישחק לצידו של טל חן, שמבוקש במספר קבוצות.

יא יא פטי (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
יא יא פטי (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

בסכנין מנסים להוריד פרופיל בכל מה שנוגע לפרשת הקיצוצים בשכר, כל זאת על מנת להתכונן בצורה אופטימלית למשחק החשוב שעשוי לקבוע את גורלם של מספר שחקנים ערב פתיחת חלון העברות בינואר.

השחקנים עדיין עומדים על כך שלא להסכים לקיצוץ וינסו למצוא עם ההנהלה פיתרון שיתאים לשני הצדדים. חלק מהשחקנים טוענים שלא ייתכן שהם יקצצו לטובת שחקני רכש, דבר שיבוא על חשבונם של חלק מהשחקנים וחלק אחר, במיוחד שחקני הבית, טוען שגם כך המשכורת נמוכה וקיצוץ יביא לפגיעה משמעותית עוד יותר.

חסן אבו סאלח. שוחח עם האוהדים (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
חסן אבו סאלח. בינתיים השחקנים עומדים על שלהם (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

נסטיה צ'ה, שחזר להתאמן, יהיה כשיר למשחק מול ק"ש. צ'ה מחזיק באחד החוזים הגבוהים בקבוצה ולמרות זאת, לסכנין אין כל רצון לשחרר את הקשר שזוכה להערכה גדולה.