התחלה חדשה בבית"ר ירושלים. רוני לוי העביר הבוקר (שלישי) את אימון הבכורה בקבוצה, לאחר שחתם לעונה וחצי, כפי שפורסם לראשונה ב-ONE.

לוי מונה לאחר מהלך זריז של היו"ר איציק קורנפיין, שסיכם אתמול בצהריים עם אורי מלמיליאן על פרידה מהמועדון ועד הערב כבר ערך מסיבת עיתונאים בה הכריז על המאמן החדש - רוני לוי. 

רק כעשרה אוהדים הגיעו לאימון על מנת לקבל בברכה את המאמן החדש של הקבוצה שלהם. האוהדים ככל הנראה יעניקו פרחים ללוי באימון המסכם לקראת המשחק מול ב"ש ביום שישי.

רגע לפני שהוא עלה על כר הדשא בבית וגן אמר לוי: "אני חושב שבית"ר הוא מועדון גדול. נתתי לשחקנים להבין מה המצב של הקבוצה. בסך הכל זו העבודה שלנו וזה המקצוע שלנו, אנחנו אוהבים להיות על המגרש".

לוי, אמסלם והשחקנים באימון הבכורה (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
לוי, אמסלם והשחקנים באימון הבכורה (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

לוי המשיך: "במשך תקופה הייתי בחוץ ואני שמח ורעב להיות על המגרש. יש מספר דברים שאני אדרוש מהשחקנים. אני פחות נכנס למה שהיה לפני שוחחתי עם איציק ואנחנו כנראה נחזק כנראה בשחקן או שניים".

על המשחק הקרוב בליגה אמר המאמן: "ב"ש היא קבוצה טובה וגם המשחק בחוץ, זה משחק קשה מאוד, אנחנו יודעים את זה, אבל אנחנו יוצאים לדרך חדשה. אני בטוח שנראה קבוצה מחוייבת, מסודרת ומאורגנת טוב".

רוני לוי. ינסה להרים את בית&"ר מהקרשים (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
רוני לוי. ינסה להרים את בית&"ר מהקרשים (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

לסיום אמר לוי: "זה תהליך, לא דברים שקורים ביום אחד. אנחנו כל החיים בסוג של מבחן מבחינתי. להגיע לבית"ר זה משהו ששאפתי ורציתי להגיע אליו"

שחקני בית&"ר לפני פתיחת האימון (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
שחקני בית&"ר לפני פתיחת האימון (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

בצד המקצועי, יא יא פטי הוזכר כמועמד לעמדת הבלם בבית"ר. כמו כן, בבית"ר מחפשים מאמן כושר לאחר שיוסי קקון מאמן הכושר עזב עם אורי מלמיליאן ואחד הומעמדים לתפקיד הוא רוני הילל שמוערך מאוד בבית"ר ירושלים. הילל עובד המון שנים עם השחקנים בתחום של הכושר הגופני והוא עשוי להיות מאמן הכושר הבא של בית"ר.

שחקני בית&"ר (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
שחקני בית&"ר (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE