שלומי אזולאי. עדיין בספק למכבי ת"א (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
שלומי אזולאי. עדיין בספק למכבי ת"א (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

מאמן עירוני קרית שמונה, רן בן שמעון, קיים היום (שני) אסיפה שסיכמה את משחק הליגה לפני כשבוע וחצי מול הפועל ניר רמת השרון, שבו השיגה הקבוצה את ניצחונה הראשון מאז מחזור הפתיחה. האסיפה והאימון שבא אחריה, מגיעים אחרי שלושה ימי מנוחה שלהם זכו השחקנים. בכך החלו בקריה להתכונן למשחק הקרוב מול מוליכת הטבלה, מכבי תל אביב.

לאחר האסיפה יצאו שחקני הקבוצה לאימון קליל, מאחר שבצוות המקצועי לא רצו להעמיס על השחקנים לאחר שלושת ימי החופשה. החלוץ שלומי אזולאי נעדר מהאימון ועבר טיפולים.

החלוץ עדיין נמצא בספק גדול לקראת המשחק ביום ראשון וזאת למרות שערך ריצה קלה סביב תחומי המגרש. בקריה מקווים כי השחקן יהיה בסגל למשחק ויוכל ליטול חלק בו, אך כפי שזה נראה כרגע, אם הוא יוכל לשחק יהיה זה לחצי שעה לכל היותר.

צמד הזרים, וויליאם נג'ובו ודושאן מטוביץ', עדיין לא שבו ארצה מחופשת המולדת. הראשון ייעדר מהמשחק הקרוב בשל כרטיס אדום שספג והאחרון צפוי לערוך אימון עם הקבוצה ביום רביעי.

וויליאם נג´ובו. עדיין לא שב מחופשת המולדת (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
וויליאם נג´ובו. עדיין לא שב מחופשת המולדת (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

בתום האימון חגגו שחקני הקבוצה יום הולדת לחלוץ שמעון אבוחצירא בחדר ההלבשה. בקריה מביעים שביעות רצון מיום מכירת הכרטיסים הראשון לקראת המפגש. בקבוצה מקווים כי המגרש יהיה מלא לראשונה העונה, כשמחירי הכרטיסים עומדים על 80 ש"ח למבוגר ו-40 ש"ח לנוער.