מכבי חיפה לא הצליחה לנצח הערב (שבת) את הפועל ב"ש בקרית אליעזר, למרות שהאדומים סיימו את המשחק בעשרה שחקנים. שתי הקבוצות נפרדו ב-2:2 במשחק סוער במיוחד. שערים של דבאלשווילי ובוקולי לא הספיקו מול החניכים של קלינגר, שהשוו פעמיים מרגלי אסולין וערן לוי בהופעת הבכורה.

חדר ההלבשה של מכבי חיפה בסיום המשחק אמר למעשה הכל. השחקנים היו בשקט וידעו שהחמיצו הזדמנות להשיג שלוש נקודות בטוחות. שוב נשמעה ביקורת על השערים הלא מחוייבים שהקבוצה מקבלת. כך קרה מול מכבי פ"ת וכך גם הפעם. הנשיא יעקב שחר נכנס לחדר הלבשה ואמר לשחקנים: "אנחנו לא צריכים לספוג גולים כאלה".

מאמן מכבי חיפה, אלישע לוי, אמר בסיום: "המשחק היה בידיים שלנו. ידעתי שאחרי שהם נשארו בעשרה שחקנים זה יהיה קשה מאוד. המשחקים האחרונים שלי, גם בבית, היו טובים".

"כל משחק הוא שונה, היום לא עשינו את מה שצריך, בעיקר בחלק השני של המשחק. היינו צריכים לבוא מהצדדים, לנסות להגיע להזדמנויות. לא שיחקנו טוב. הכנסתי את כל מי שהייתי יכול, ב"ש ויתרו על הכלים ההתקפיים ולכן שמתי את כל השחקנים שמסוגלים לתת גול אבל זה לא הספיק".

שחקני מכבי חיפה מאוכזבים בסיום (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
שחקני מכבי חיפה מאוכזבים בסיום (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

הקשר, גוסטבו בוקולי, התייחס לאירוע ההרחקה של פרננדס מב"ש: "אני עמדתי, קולמה היה עם הכדור ופתאום הרגשתי בעיטה ברגל. לא הבנתי מאיפה זה בא ונראה לי שבגלל זה פרננדס קיבל אדום. לא עשיתי כלום, הוא פשוט בא ובעט בי".

שחקני חיפה מודים לקהל בסיום המשחק (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
שחקני חיפה מודים לקהל בסיום המשחק (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

ניר קלינגר: "השופט תפס יום חלש"
מאמן הפועל ב"ש, ניר קלינגר: "יש טענות לשיפוט מכיוון שאני חושב שהשופט לא ראה את האירוע, הוא הסתמך על עוזריו, היו מהלומות בין שני הצדדים. לא חושב שההרחקה מחייבת. לצערי השופט תפס היום יום חלש, קורה. הוא שופט צעיר ומבטיח, מקווה שההבטחה תמומש אי פעם".

"בעשרה שחקנים קשה לשחק נגד מכבי חיפה, אני חושב שאם לא היתה הרחקה, היינו יכולים להוות יריב יותר משקול למכבי חיפה. יש לנו שחקנים שמחזיקים כדור, אנחנו לא פוחדים", אמר על המשחק.

ניר קלינגר זועם (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
ניר קלינגר זועם (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

על ערן לוי אמר: "אני לא מסמן בינגו על החלטות כאלו. זה שחקן שיש לו מספרים ולכן הבאתי אותו. הוא השתלב בצורה מדהימה מבחינה חברתית, הגיע הזמן שיעזבו אותו בשקט ויתנו לו להתרכז בכדורגל.

על מליקסון: "הפולנים מאוד רוצים אותו, הם העלו את ההצעה. הם מאוד רוצים את מליקסון. היינו צריכים להכין תחליפים למליקסון ולכן החתמנו את ראזק. יהיו שחרורים בזמן הקרוב של שחקן או שנים".

ערן לוי. אוהדי חיפה זרקו עליו כוסות שתיה וטרופיות (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
ערן לוי (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

ערן לוי היטיב לבטא את מה שקרה בשער השני של ב"ש ואמר: "ניצלתי היטב את העובדה שדוידוביץ' לא סידר חומה. באנו לכאן עם תכנית משחק שאלמלא ההרחקה היינו יכולים גם לנצח אני מאוד מרוצה לאן שהגעתי יש כאן קבוצה עם אחת ההתקפות הטובות ביותר בליגה ואני מאמין שזה יבוא לידי ביטוי בתוצאות".