יוסי אבוקסיס. כבש את השני של קביליו (איתי חסיד) (צילום: מערכת ONE)
יוסי אבוקסיס. כבש את השני של קביליו (איתי חסיד) | צילום: מערכת ONE

מכבי קביליו יפו המשיכה אחה"צ (שישי) את היכולת המצוינת כשהביסה בביתה את הפועל מחנה יהודה 0:5. בעקבות הניצחון השביעי ברצף, המשיכה קביליו יפו לאייש את המקום השני בליגה ב', מחוז דרום א', כשבמאזנה 24 נקודות, שנייה רק להפועל אזור לה 26 נק'.

כבר מהמחצית הראשונה נראתה העליונות של קביליו במגרש. דודו ביטון העלה את המקומיים ליתרון בנגיחה לאחר הגבהה של אורן יחזקאל. את הגול השני הבקיע יוסי אבוקסיס בבעיטה חופשית גדולה והוכיח שוב שהוא עדיין לא איבד את זה.

במחצית השנייה המשיכה קביליו לעשות ככל העולה על רוחה במגרש. רן פוליקר הוסיף את השלישי בנגיחה ולאחר מכן השלים דודו ביטון צמד כשגילגל בקלות אל מול השוער. את התוצאה חתם גיא סבח וקבע 0:5 קליל בסיום.

יוסי אבוקסיס התייחס בסיום לשער שכבש ולמשחק עצמו: "כבשתי שער חבל על הזמן. היה לנו משחק טוב עם גולים יפים, ממשיכים הלאה. היתה לנו פתיחת עונה פחות טובה ואנחנו עדיין לא במקום הראשון. אזור גם כן קבוצה מאוד טובה ואנחנו עדיין מסתכלים עליהם מלמטה".

חלוץ הקבוצה, אורן יחזקאל, אמר בסיום: "אני שמח שהמשכנו במומנטום עם ניצחון שביעי ברצף. אנחנו בתקופה טובה ואני שמח שסוף כל סוף הצלחנו להתפוצץ במשחק".

קביליו יפו (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
קביליו יפו (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

"אנחנו כבר עם הפנים קדימה למשחק בשבוע הבא ומסתכלים רק על קביליו יפו, כל עוד אנחנו נמשיך לנצח אז בסוף העונה נעלה ליגה".