בעוד ארבעה ימים תסיים בית"ר ירושלים את מחנה האימונים שלה בגרמניה והיום (שישי) תהיה הזדמנות נוספת לשחקנים של אורי מלמיליאן לתרגל משחק ביחד.

בשעה 20:00 שעון ישראל יחל המשחק מול בי-אס ג'י יוטין, מהליגה החמישית בגרמניה. למרות נחיתותה של הקבוצה היריבה, את בית"ר זה לא מעניין, העיקר שהם מתרגלים איך לשחק ביחד.

באימון הבוקר אסף אורי מלמיליאן את שחקניו על הדשא ודיבר איתם על המשחק: "אני רוצה שנחזיק כמה שיותר בכדור, אותי מעניין הביחד שלכם על המגרש ולא מי החמיץ ומי הבקיע גול".

מלמיליאן חידד בפני השחקנים את הדרישות שלו, שילוו את השחקנים במהלך העונה כולה: "אני רוצה לראות שכשחקן מאבד כדור תמיד יהיה מישהו שיחפה עליו, זה סוד ההצלחה מבחינתי. תעבדו ביחד, כשהכדור אצל היריב תלחצו, תחשבו, תראו צעד אחד קדימה איך לוקחים את הכדור".

על המשחק הערב, אמר מלמיליאן: "זה משחק אימון שמתרגלים איך לעבוד ביחד, אני רוצה תנועה כל הזמן והחזקה בכדור. הכי חשוב שהכדור יהיה רוב הזמן ברגליים שלנו".

מלמיליאן: "חשוב שהכדור יהיה אצלנו" (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
מלמיליאן: "חשוב שהכדור יהיה אצלנו" (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

עוד הוסיף מלמיליאן: "אל תחשבו על הרכב פותח ומי משחק מחצית ראשונה או שניה. הרכב עוד ייבנה עד לתחילת הליגה, זה יקרה אולי במחזור הראשון אולי במחזור העשירי". ייתכן שהמאמן ירצה לפתוח עם דאריו פרננדס במשחק, על מנת לראות אותו עם שאר השחקנים, מה שלא יכל לראות במשחק הקודם.

בית&"ר בגרמניה (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
בית&"ר בגרמניה (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

כנראה שגם מושיק מישאלוף יפתח בהרכב במרכז הקישור, כמו שמלמיליאן תירגל בבוקר המשחק. אבי ריקן וליאור ראובן תורגלו כמגנים ובחלק ההתקפי תורגלו עמית בן שושן, סרג' איילי וחן עזריאל.

בכל מקרה, מתכוון המאמן לתת לכל השחקנים לשחק ובין היתר גם לשני השחקנים הנבחנים, אוליבר ריסר ופביאן למוטה, שיעזבו מחר את המחנה. בסיום האימון תירגלו שחקני בית"ר בעיטות עונשין מחוץ לרחבה, ערן לוי, שמתמחה בבעיטות שכאלה, בחן את השוערים אריאל הרוש ואוהד סיידוף.

בית&"ר בגרמניה (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
בית&"ר בגרמניה (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

הרכב משוער: אריאל הרוש, אבי ריקן, שמעון גרשון, תומר בן יוסף, ליאור ראובן, דאריו פרננדס, מושיק מישאלוף, עידן טל, חן עזריאל, עמית בן שושן, סרג' איילי (ערן לוי).