ראש עיריית ירושלים, ניר ברקת נפגש עם בעלי נתניה בעבר דניאל יאמר והציע לו להצטרף לבית"ר ירושלים כמשקיע. יאמר אמנם סירב בנימוס להצעה אך ציין כי הוא יעזור לברקת למצוא משקיע או סיוע כספי לבית"ר.

יאמר ידוע כאוהב כדורגל ולמרות שהוא עזב בקיץ החולף את מכבי נתניה אחרי שהוביל אותה להופעה היסטורית באירופה וכן לשתי סגנויות בליגת העל, הוא עדיין עוקב אחרי הכדורגל הישראלי. השניים שוחחו ולא מן הנמנע שיאמר יעזור לבית"ר מבחינה פיננסית.

לאחר הניצחון 0:1 על הפועל פתח תקווה שחקני בית"ר חגגו עם הקהל,, אך בחדר ההלבשה ניסו להירגע מכיוון שהם יודעים שמצפה להם עוד עבודה קשה על מנת להישאר בליגה.

"ברק משה, מתן בן סימון, מתן בראשי, שי חדד, דן אייבינדר, אריאל הרוש ועמית בן שושן זו חבורה של שחקני בית שנלחמו למען הסמל של בית"ר", אמר המאמן יובל נעים.

"צריכים המשכיות. לא נשתגע מהניצחון על פ"ת והראש כבר במשחק מול אשדוד. נקווה שיחזירו לנו את הנקודות שלקחו מאיתנו". על כובש שער הניצחון, לאונרדו פאסוס, אמר המאמן: "הוא חלוץ ברמה גבוהה, אבל אני מצפה ממנו ליותר והוא יודע שהוא יכול. לא סתם נלחמנו להשאיר אותו בקבוצה למעלה מחודשיים רק באימונים עד שנפתח חלון ההעברות".

הקשר דריו פרננדס, שערך הופעת בכורה מחודשת בהרכב הפותח אמנם לא הבריק, אבל בבית"ר מרוצים מאוד מהביטחון שמקרין השחקן בחדר ההלבשה ועל המגרש.

נעים הוסיף: "לא היה משחק גדול שלו, אבל הוא מביא איתו המון שקט וניסיון. הוא דירבן את השחקנים לפני המשחק בחדר ההלבשה. יש לו קשר מיוחד עם הקהל. עשינו מהלך גדול כשהבאנו אותו לקבוצה".

דניאל יאמר. הציע לברקת עזרה  (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
דניאל יאמר. הציע לברקת עזרה (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

בסיום המשחק חגג פרננדס על כר הדשא עם האוהדים וזרק את החולצה ליציע למרות שניסו למנוע זאת ממנו. "דריו חיכה לחזור לבית"ר. אפשר להבין את ההתלהבות שלו בסיום. הקשר שלו עם האוהדים יכול רק לחזק את הקבוצה כולה", אמרו במועדון.

לקראת המשחק מול אשדוד, יובל נעים יצטרך להחליט באיזה הרכב לעלות בעקבות חזרתם של קובי מויאל ואבי ריקן. בבית"ר מאמינים כי למרות המיקום של אשדוד בטבלה, בטדי אפשר לנצח כל קבוצה. "אם האוהדים שלנו יגיעו לטדי בהמוניהם תהיה אווירה שתעזור לנו מאוד", אמר שחקן בקבוצה.

שחקני בית&"ר חוגגים (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
שחקני בית&"ר חוגגים (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

"מצב הרוח חזר פה לכולם אחרי שני הניצחונות האחרונים אבל כולם יודעים שעוד לא עשינו כלום, הליגה הזו משוגעת. שני הפסדים ואתה מתחת לקו האדום, שני ניצחונות נוספים ואנחנו באמצע הטבלה. צריך להאמין ולהמשיך לעבוד קשה".

מי שהצטיין בשני המשחקים האחרונים הוא סטיבן כהן שאמר: "חיכינו הרבה זמן לנצח שני משחקים ברציפות. אסור שבית"ר תרד ליגה. עכשיו אנחנו משחקים טוב ואנחנו רוצים להשלים סדרה של ניצחונות גם מול אשדוד ולהגיע לתשע נקודות בשלושה משחקים. אני משחק עם המון ביטחון בדיוק במקום שלי מתחת לחלוץ ואני אעשה את המקסימום לעזור לבית"ר".

סטיבן כהן חוגג (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
סטיבן כהן חוגג (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

כהן התייחס לעזיבתו של אבירם ברוכיאן: "השחקן הכי טוב של בית"ר עזב אותה ואני צריך לעבוד הרבה יותר קשה בלעדיו. הוא תמיד ייחסר לנו. הוא השחקן הכי טוב של בית"ר כבר שנים, אני עושה את המקסימום ושרק נמשיך ככה. שני הניצחונות האחרונים שלנו מוקדשים לאבירם, הנשמה שלו זו בית"ר ואנחנו מקווים שהוא יצליח בפולין".