מאור בוזגלו. יצא לחתום באירופה (מור שאולי) (צילום: מערכת ONE)
מאור בוזגלו. יצא לחתום באירופה (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE

האם סאגת מאור בוזגלו קרובה לסיום? קשר מכבי תל אביב שלפני שלושה שבועות קיבל את הבשורה על כך שהוא לא בתוכניות לעונה הקרובה, יצא היום לאירופה להתרשמות באחת הקבוצות שמעוניינות בו וקיבל מהצהובים אישור לחתום באירופה. על פי המסתמן, בוזגלו ככל הנראה המריא לבלגיה.

ל-ONE נודע שבוזגלו יצא באישור של ראשי הקבוצה, שקיבלו מספר הצעות במהלך השבוע האחרון מקבוצות בכירות בפולין, בהן לגיה ורשה ומפורטוגל. בשבועיים האחרונים, מאז חזר בוזגלו מהשעייה, הוא התאמן בחלק מאימוני הקבוצה ובחלק אחר עם שחקנים שאינם בסגל של המועדון.

היום (חמישי) בבוקר היה אמור להיערך אימון עם השחקנים שלא אמורים להיות בסגל למשחק מול חזאר לנקאראן בסיבוב המוקדמות השני של הליגה האירופית, אליו לא הגיע הקשר באישור.

הקשר, שמחזיק בחוזה לעונה נוספת במכבי ת"א אך לא נמצא בתוכניות, קיבל את האישור לצאת רק לאחר שראשי הצהובים בדקו את ההצעה אשר התקבלה ובכך אישרו לו להמריא לחו"ל. את תגובתו של מאור בוזגלו לא ניתן היה להשיג כאשר משפחתו מטילה ערפל על הנושא. תגובתה של מכבי טרם התקבלה.

בינתיים, אחיו של מאור, אוהד בוזגלו, התראיין לתקשורת הפולנית וסיפר על אחיו בהשוואה לתמיר כחלון, שנבחן בלגיה ורשה ולמאור מליקסון: "עם כל הכבוד לכחלון, מדובר ברמה אחרת. אח שלי הרבה יותר יצירתי, יש לו אינטיליגנציית משחק ואופי מצוין. לגבי ההשוואה למליקסון? זה כמו להשוות בין רוביניו לקאקה. אח שלי הוא קאקה, שחקן שעובד בשביל הקבוצה. מליקסון הוא אינדבידואליסט".