אווירה חמה באימון בית"ר ירושלים היום (שישי) בבית וגן. 200 מאוהדי הקבוצה מעודדים מהיכולת הטובה והמפתיעה של הקבוצה בפתיחת העונה הגיעו למתחם במטרה להבהיר לשחקנים עד כמה חשוב להם המשחק מול הפועל תל אביב ביום ראשון.

האימון הופסק לעשר דקות לאחר שהאוהדים פרצו לכר הדשא עם רימוני עשן, עודדו את המאמן, יובל נעים, הרימו על הכתפיים את שי חדד ואמרו לשחקנים: "ביום ראשון אין תירוצים, מנצחים את האדומים". האוהדים גם שרו בגנותו של אביחי ידין, זכר למשחק הגביע בעונה שעברה, עת שהאחרון התגרה באוהדי בית"ר.

בשביל יובל נעים זו הייתה הפעם הראשונה שהוא נתקל במפגן התמיכה של האוהדים וגם הוא מבין שהמשחק מול הפועל ת"א חשוב להם יותר מכל. "בעזרת הקהל שלנו שיגיע לבלומפילד אנחנו מאמינים שהכל אפשרי", אמר יובל נעים ל-ONE והוסיף: "הקהל של בית"ר ירושלים הוא לא השחקן ה-12 אלא השחקן הראשון ואם בית"ר הייתה מקבלת עוד כרטיסים למשחק גם הם היו נמכרים בתוך מספר שעות".

מלוא 1,500 הכרטיסים למשחק שהועברו לירושלים נחטפו. בקשתו של יו"ר הקבוצה, איציק קורנפיין, לקבלת כרטיסים נוספים נדחתה ע"י הנהלת הפועל ת"א. בצד המקצועי, המאמן יובל נעים הצליח לאחר שהאוהדים התפנו מהמגרש לתרגל הרכב אפשרי למשחק כאשר לצידו של תומר בן יוסף תורגל הבלם הארגנטינאי, מיגל פורטיז'ו, שעדיין לא עבר בבקרה אך בבית"ר אומרים כי ביום ראשון צפוי היו"ר, איציק קורנפיין, להפקיד את חוזהו בבקרה התקציבית בכדי שיוכל לשחק.

רימון עשן בבית וגן היום (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
רימון עשן בבית וגן היום (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

קובי מויאל שנפצע לפני כיומיים בכף הרגל ערך היום אימון אישי בצד ומחר יתברר אם יוכל לשוב לאימונים מלאים. במידה ומויאל לא יוכל לשחק מי שתורגל במקומו ביומיים האחרונים הוא הקשר הצעיר, אופיר קריאף.

הקהל כובש את בית וגן (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
הקהל כובש את בית וגן (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

ההערכות בבית"ר הן שבסופו של דבר מויאל ישחק גם אם ייאלץ לקבל זריקה בכדי להכשירו למשחק. שני הברזילאים הנבחנים בקבוצה, ליאונרדו פאסוס ויירה וליאונרדו זגארוב, המשיכו להתאמן עם הקבוצה ובשבוע הבא יצטרך מאמן הקבוצה, יובל נעים, לקבל החלטה לגבי השניים, האם הוא מעוניין במי מהם לקבוצה.

הטירוף חזר לבירה (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
הטירוף חזר לבירה (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE
בית&"ר מתכוננת להפועל (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
והיה גם אימון (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE
נעים והשחקנים. העונש היה שיחת היום (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
יובל נעים מתדרך את שחקניו (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE