פדרו גלבאן וננאד מרינקוביץ´ (שי לוי) (öéìåí: מערכת ONE)
פדרו גלבאן וננאד מרינקוביץ´ (שי לוי) | öéìåí: מערכת ONE

"הפועל ראשון לציון זו קבוצה שאנו חייבים להתכונן אליה בצורה הטובה ביותר. חייבים להשאיר את הנקודות בבית", אמר מאמן בני יהודה, יוסי אבוקסיס, לחניכיו לקראת משחק הבית ביום ראשון (19:30) מול חניכיו של ניסן יחזקאל.

אבוקסיס, תרגל את ההרכב כאשר ייאלץ להסתדר בלי המגן עוז ראלי והקשר קסטוטיס איבסקביצ'יוס המוצהבים. אי לכך, אבוקסיס מתכוון לערוך מספר שינויים בהרכבו לעומת זה שפתח ב-0:0 מול מ.ס.אשדוד במחזור האחרון.

מי שיחזרו להרכב הם הקשרים, חסן אבו זייד ושלו מנשה. ההגנה תישאר ללא שינוי, איציק עזוז, גל כהן, דן מורי וכפיר אדרי. בקישור האחורי ישתפו פעולה שלו מנשה וחסן אבו זייד ובצדדים, ננאד מרינקוביץ' וישראל זגורי. מי שיאבד את מקומו בחוד הוא החלוץ, פיני בלילי, כאשר דינו אנדלובו תורגל במקומו.

הקשר, פדרו גלבאן, לא התאמן בגלל כאבים בכף הרגל ורק לשם התרגול שיחק הקשר אמיר עגייב. למרות שלא תורגל גלבאן הוא זה שיפתח ביום ראשון בהרכב.

איבסקביצ´יוס ודינו אנדלובו (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
איבסקביצ´יוס ודינו אנדלובו (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

שחקן בקבוצה אמר היום: "אנחנו חייבים לנצח ביום ראשון. צפוי לנו משחק לא קל בכלל, ראשל"צ צריכה את הנקודות לא פחות מאיתנו אבל בבית שלנו מול הקהל שלנו אנחנו חייבים לקחת את שלוש הנקודות. אנחנו מגיעים בהרכב חסר, אבל נעשה הכל".