איתי שכטר. מבוקש בגרמניה (רועי גלדסטון) (צילום: מערכת ONE)
איתי שכטר. בינתיים, לא עובר לאיטליה (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

קייבו האיטלקית לא מוותרת על חלוץ הפועל ת"א, איתי שכטר ול-ONE נודע הערב (שלישי) לראשונה כי היא הגישה הצעה של 1.5 מיליון יורו עבור 50 אחוז מכרטיס השחקן שלו תמורת העברה מיידית.

אלא שההצעה הנדיבה (חסרת תקדים, יש לציין), שהועברה להפועל ת"א ע"י הסוכן רונן קצב, נדחתה על ידי אחד מבעלי האדומים, מוני הראל.

ע"פ חוזה הניהול בין מוני הראל לאלי טביב דרושה הסכמה של שניהם למהלך מסוג זה ולכן סירוב של אחד מהם תוקע לעת עתה את ההעברה.

בהפועל ת"א שואפים להשיג סכום כפול לפחות ממה שהוצע על ידי קייבו עבור שכטר, כ-3 מיליון יורו. 

מהפועל ת"א נמסר לכתבנו דרור רוזנפלד: "הסכום אינו 1.5 מיליון אלא 1.250 אך זה לא משנה כי ההצעה נדחתה על הסף".

סוכנו של שכטר, רונן קצב, אמר ל-ONE: "מעולם לא נמכר שחקן ישראלי שיצא ישירות מישראל ביותר ממיליון ומאתיים אלף יורו, ופה מדובר על הצעה גבוהה יותר רק עבור 50 אחוז מהכרטיס. שאר הכרטיס בעצם יימכר דרך הליגה האיטלקית".

"מן ההיגיון לקבל את ההצעה ולתת לאיתי להתקדם לרמות הגבוהות ביותר וגם כמובן להרוויח כלכלית סכומים שטרם שולמו על שחקן ישראלי שיצא מישראל". 

יש לציין כי בתקשורת האיטלקית פורסם בשבוע שעבר כי קייבו רוצה את שכטר באופן מיידי - כבר בחלון ההעברות הנוכחי.

שכטר: "אשמח לחתום עכשיו ולצאת במאי"
שכטר עצמו התייחס לעתידו בראיון אתמול ל-103 FM בשיתוף ONE ואמר: "אני עדיין לא יודע מה יהיה. יש הצעה רשמית מקייבו. הפועל ת"א וקייבו עדיין לא הסתדרו ביניהן. אני אשמח לחתום עכשיו ולצאת בסוף השנה".

איתי שכטר (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
איתי שכטר. (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

עוד אמר שכטר: "בסופו של דבר, אם אני אעזוב את הפועל ת"א, אני צריך אישור גם ממוני הראל וגם מאלי טביב. בחוזה שלי רשום שמי שמחליטים על המעבר זה מוני הראל ורונן קצב, אבל בשביל לצאת אני אצטרך הסכמה של שני הבעלים ושהם יקבלו סכום יפה וגם שיהיו רגועים שהם יוכלו לתת לי לצאת. אני באמת רוצה כבר לצאת לחו"ל".

"בשבוע שעבר הם הציעו השאלה. עכשיו הם רוצים לקנות חצי מהכרטיס שלי עם אופציה".