דווקא כשחזרו לשחק בביתם המקורי, באצטדיון בשכונת התקווה, קיוו שחקני ואוהדי בני יהודה לרשום ניצחון ראשון אחרי אחרי ארבעה משחקים, אלא שהאורחת מקרית שמונה היתה יעילה יותר וחזרה הביתה עם ניצחון 0:1. יוסי אבוקסיס והבחורים שלו יחפשו את הנקודות אולי במחזור הבא מול מכבי פ"ת.

עוד לפני המשחק שוחח אבוקסיס עם השחקנים ואמר להם שהוא מאוכזב מכמה מהם. יתכן שזו אחת הסיבות לעובדה שעד הדקה ה-59 ביצע המאמן שלושה חילופים. כמו כן עוד לפני כדור השלג, נראה שאבוקסיס ינצל את חודש ינואר בכדי לרענן את הסגל וצפויים שחרורים.

בסיום המשחק אמר המאמן שלתקופה הרעה ישנה גם השפעה מצד הקשר, פדרו גלבאן, שמתחילת העונה עדיין לא במיטבו. במועדון מאמינים שהשחקן יחזור לעצמו במהרה ויחד עם חזרתו תגדל גם כמות השערים אליה התרגלו בשנים האחרונות.

שחקן בקבוצה התייחס להפסד ואמר: "היה משחק לא טוב שלנו. לא נלחמנו מספיק. יוסי אבוקסיס לא אשם, אנחנו אשמים. אנחנו חייבים להתעשת ולחזור לעצמנו ואנו מקווים לצאת לדרך חדשה החל מהמשחק הקרוב, הכל כמובן כדי לפצות את האוהדים על היכולת הירודה שלנו בתקופה האחרונה".

עד המפגש מול הקבוצה של אייל לחמן, ינסו בקבוצה לנצל את הימים הנוספים בכדי לעבוד על הבעיות שחזרו גם לאחר הפגרה. לקראת המשחק אמר השחקן: "אנחנו חייבים להתרכז אך ורק בעצמנו ולתקן את הטעויות שלנו. מכבי פ"ת קבוצה טובה, אנחנו נעשה הכל כדי לקחת שלוש נקודות".

יוסי אבוקסיס. יודע שקבוצתו חייבת ניצחון (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
יוסי אבוקסיס. יעשה שינויים בינואר (שי לוי) | צילום: מערכת ONE