יוסי אופיר. עובר למלאבס (רועי גלדסטון)
יוסי אופיר. עובר למלאבס (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

קשר הפועל ב"ש בעונה החולפת, יוסי אופיר, סיכם לעונה אחת במכבי פ"ת ויצטרף לאימוני הקבוצה. במועדון מאם המושבות ממשיכים בחיזוק ועיבוי קאדר השחקנים לקראת העונה הקרובה. במכבי פ"ת אישרו את הידיעה.

אופיר בן ה-31 היה שחקן הרכב במדי הקבוצה מבירת הנגב בעונה שחלפה, כבש 4 שערים והוסיף 2 בישולים כאשר הוא מסייע לקבוצה להתמקם בפלייאוף האמצעי על אף שרק עלתה לליגת העל לראשונה מזה שנים ארוכות.

הקשר הוותיק לא המשיך בב"ש עקב עודף של קשרים אחוריים ובמכבי פ"ת עטו על המציאה לאחר שבקיץ האחרון נפרדו ממספר קשרים אחוריים.

אופיר אמר ל-ONE לאחר הסיכום: "אני מאוד שמח לשחק בקבוצה כמו מכבי פ"ת ואצל מאמן מצוין כמו פרדי דוד. מכבי פ"ת היא קבוצה שאני מאוד מעריך עם סגל שחקנים מצוין ויש קבוצה טובה שרוצה תמיד להיות למעלה. אני לא פה כדי להציב מטרות אלא מאוד שמח לסכם בקבוצה".

"הסתכלתי על לוח המשחקים ויש לנו הגרלה לא קלה, אבל כבר ראיתי שהפועל ב"ש היא היריבה במחזור הראשון. ב"ש היא קבוצה שמאד נהנתי לשחק בה, וללא ספק יהיה מפגש מעניין. יחד עם זאת, מעכשיו לא יעניין אותי שום דבר מלבד הצלחתה של מכבי פ"ת".

פרדי דוד. חיזוק למרכז השדה (מיכה בננו)
פרדי דוד. חיזוק למרכז השדה (מיכה בננו) | צילום: מערכת ONE

בכך אופיר הפך לשחקן הרכש הרביעי של המלאבסים שצירפו עד כה את אלירן דנין, השוער הקרואטי, איבאן מאנצ'ה והשוער הישראלי הצעיר, צליל חתוכה.

בנוסף, פרדי דוד מעוניין לחזק את קבוצתו בבלם זר במקומו של אבי יחיאל שעזב, כשגם צירוף קשר זר נוסף עומדת על הפרק. ההולנדי, סבסטיאן סטיור, שהרשים בשבוע המבחנים שלו בקבוצה אך המריא בחזרה להולנד, עשוי להגיע להמשך התרשמות במהלך מחנה האימונים באוסטריה בשבוע הבא ויתכן כי יוחתם.