קפוארלה. "האופציה הראשונה שלי - נתניה" (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
קפוארלה. "האופציה הראשונה שלי - נתניה" (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

מכבי נתניה אמנם מעוניינת מאד להשאיר את הבלם שלה מהעונה שעברה, מריאנו קפוארלה, ואף הודיעה זאת לסוכנו, אך לטענת השחקן, שנמצא בחופשת מולדת בארגנטינה, במועדון עדיין לא חתמו עימו על חוזה חדש.

"עדיין לא חתמתי על חוזה חדש וגם אף אחד מההנהלה לא דיבר איתי", סיפר קפוארלה ל-ONE והוסיף: "אני עדיין לא יודע אם אגיע לארץ לפני או אחרי שנסגור את תנאי החוזה, אבל אני סומך על קובי וגיל, אז זו לא בעיה עבורי. הסוכן שהביא אותי לישראל אמר שנתניה מעוניינת להשאיר אותי לעונה הבאה".

"אצטרך לשבת איתם בעניין הכספי, כי בעונה שעברה הרווחתי כסף קטן כדי לעזוב את המדינה שלי, אבל זה היה בסדר מבחינתי. העונה נצטרך לבחון מה התקציב שיש להם עבורי ולהחליט. כמובן שיש לי אפשרויות אחרות ללכת ולשחק במקומות אחרים, אך אני נותן את העדיפות לנתניה, כי היה לי טוב שם ועשינו עונה יפה", הוסיף הבלם.

במועדון הופתעו מאוד לשמוע את הדברים של הבלם ואמרו כי לדעתם הוא קצת התבלבל וכי הקבוצה מחזיקה באופציה למימוש חוזהו והדברים כבר סגורים. גורם בכיר בהנהלה אמר היום: "חתמנו איתו על חוזה לשנה פלוס אופציה להארכה בשנה נוספת. כבר הודענו לסוכן שלו מזמן שאנחנו מממשים את הזכות שיש לנו להשארתו. לדעתי הוא התבלבל קצת כי גם כל הסכומים לעונה הבאה סגורים בחוזה שלו והוא ישודרג בכמה אחוזים מבחינת שכרו".

קובי בלדב (יוסי ציפקיס) (צילום: מערכת ONE)
קובי בלדב (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

הבלם ליאוניד קרופניק צפוי לחתום על חוזה חדש לשנתיים בימים הקרובים ובמועדון מקווים כי גם הקשר ניר נחום יסכם אחרי שההנהלה הגישה לו הצעה משודרגת.

קרופניק תופס את מקרייב (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
קרופניק תופס את מקרייב (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

מי שעתידו עדיין לוטה בערפל הוא הקשר דלה ימפולסקי, שסיים חוזה ועדיין בודק אופציות נוספות אחרי שהפועל תל אביב התעניינה בו. בנתניה מעריכים כי אם ימפולסקי יחתום בקבוצה אחרת תזכה נתניה לדמי השבחה בגובה 1.5 מיליון ש"ח.