האכזבה של שחקני בית״ר בסיום משחק ההפסד 4:1 אמש מול מכבי ת"א הייתה מאי ניצול המצבים אליה הגיעה הקבוצה בעיקר במחצית הראשונה. התחושה היא שהתוצאה לא משקפת את יחסי הכוחות אתמול בטדי.

מבחינת בית״ר התפאורה אתמול בטדי הייתה מושלמת, למעלה מ 15,000 צופים נכחו בטדי והתחושה הייתה שלמרות עדיפות חיפה על הנייר אפשר לצאת עם נקודות מהמשחק הזה. אך תחושה לחוד ומציאות לחוד, בית״ר הפסידה, אך השחקנים מרגישים שהיו יריב ראוי למכבי חיפה. המאמן יובל נעים עודד בסיום המשחק את השחקנים בחדר ההלבשה וביקש מהם להרים את הראש. ״כולכם נתתם מעצמכם הכל, צריך להרים את הראש. במחצית הראשונה היינו יכולים לכבוש שלושה שערים לפחות. אני מעודד מכמות המצבים שהגעתם מול אחת הקבוצות הטובות בליגה״, אמר המאמן לשחקניו.

בניגוד להפסדים קודמים בליגה שלאחריהם השחקנים העדיפו לשתוק, הפעם השחקנים הסכימו לדבר.

״ידענו שיהיה קשה״, אמר אבי ריקן ל-ONE והוסיף: ״מכבי חיפה הענישו אותנו על טעויות שעשינו. היינו צריכים להבקיע יותר. התוצאה משקרת, יצאנו אתמול מאוכזבים. הייתה לנו מחצית ראשונה טובה והגול השני של חיפה שבר אותנו, היינו טובים ושיחקנו כשווים מול מכבי חיפה. אנחנו עכשיו לא רוצים להסתכל לא למעלה ולא למטה, אנחנו נתמקד בלצבור כמה שיותר נקודות. אנחנו קבוצה ששווה חלק עליון, עכשיו אנחנו עם הפנים למשחק הבא מול קריית שמונה, משחק לא קל. נעשה שם את המקסימום״.

המאמן יובל נעים גם כן יודע שמול הקבוצה של בן שמעון בקריית שמונה יהיה לא קל לבית״ר: ״אין משחקים קלים בליגה הזו, משחקים שחשבנו שנצליח לנצח הפסדנו ומשחקים קשים על הנייר ניצחנו. זו ליגה ארוכה שבה נצטרך בכל שבוע לעשות את המקסימום כדי לאגור נקודות, את החישובים נעשה בהמשך״.

יובל נעים מאוכזב. עודד את שחקניו (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
יובל נעים מאוכזב. עודד את שחקניו (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE
אצטדיון אירופי? ממש לא בטוח
עם כל הצבע והתפאורה אתמול בטדי, לחלק מהאוהדים היו גם טענות על הסדר באצטדיון. אוהדים שהגיעו בסמוך לשריקת הפתיחה לא הצליחו להיכנס בגלל סגירת השערים ע״י המשטרה, זאת בשל העובדה שאוהדים שלא השיגו כרטיס ניסו להיכנס למגרש ורק בהתערבותם של איציק קורנפיין, הדובר אסף שקד ומנהל השיווק יוסי גבאי נכנסו האוהדים לאצטדיון, גם כאלה שלא החזיקו כרטיס ביד.

טדי (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
טדי (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

בנוסף, אוהדים שהחזיקו במנויים מסומנים ביציע המערבי טענו שהכיסאות החדשים שהותקנו ביציע לא סומנו, מה שיצר ויכוחים ביציע. ביציע הכבוד חלק מהאנשים לא מצאו כיסאות פנויים ומי שהגיע באיחור נאלץ לעמוד. הזמר אייל גולן שהגיע עם חיים רביבו ולירון בסיס גילו שיושבים להם במקומות ורק לאחר התערבות של אנשי בית״ר הם הועברו לבוקס היוקרתי.

מלבד זה, הפקקים והמחסור בחניה גרמו לאיחורים של חלק מהאוהדים. בעיה נוספת הייתה חוסר היכולת להתחבר לשרת האינטרנט של האצטדיון וגם הגלישה בסלולארי הייתה בעייתית. אם ראש העיר רוצה להפוך את אצטדיון טדי לאצטדיון בינלאומי שמארח משחקי נבחרת, הוא יצטרך להבין שפיפ״א ואופ״א לעולם לא יאשרו מגרש שבו כלי התקשורת לא יכולים לדווח מהמגרש בשל בעיות תקשורת. הגבהת הדשא, הרכבת כיסאות עם משענת ותליית לוח תוצאות לא יספיקו כדי להפוך את טדי לאצטדיון בינלאומי.  

טדי  (יוסי ציפקיס) (צילום: מערכת ONE)
טדי (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE