15 מחזורים ללא ניצחון סגרה אתמול (שבת) הפועל ראשל"צ, לאחר שהמפגש בינה לבין עירוני רמה"ש הסתיים ב-1:1. במועדון התאכזבו בעיקר מכמות ההזדמנויות שלא נוצלה ומקווים שאולי חלון ההעברות יביא את הגאולה.

בגזרת המאמן חשוב לציין שלמרות התקופה הארוכה ללא ניצחון בשלב זה פיטוריו של המאמן ניסן יחזקאל לא עומדים על הפרק. במועדון זוכרים למאמן את העובדה שהוא האחד שהעלה אותם ליגה ובניגוד לקבוצות קטנות רבות שבשלב זה היו מחליפות מאמן, בראשל"צ רוצים להאמין שהגלגל יסתובב.

בסיום המשחק יחזקאל דווקא חיזק את חניכיו ואמר להם: "אני גאה בכם, שיחקתם מצוין, נלחמתם, הגענו להרבה הזדמנויות ויכולנו לנצח את המשחק הזה". 

אחד מבעלי הפועל ראשל"צ, רביב ספיר, התייחס למשחק אמש ואמר: "כמות המשחקים ללא ניצחון היא לא הדבר הבעייתי, הבעיה היא שאנחנו מגיעים למצבים בכל משחק ומשחק, מצבים שכל קבוצה נגדנו היתה כובשת, יש בעית כיבוש אדירה וזה מלחיץ את הקבוצה, אני מקווה שנפתור את הבעיה הזו בחלון ההעברות הקרוב, נמאס לתרץ".

על מעמדו של המאמן, ניסן יחזקאל, אמר ספיר: "אנחנו לא חושבים שניסן יחזקאל הוא הבעיה  אם היינו חושבים שהחלפת מאמן הייתה הפיתרון, היינו עושים את זה".

ניסן יחזקאל. נשאר בתפקיד (איתי ישראל) (צילום: מערכת ONE)
ניסן יחזקאל. נשאר בתפקיד (איתי ישראל) | צילום: מערכת ONE

מחר הקבוצה תחזור לאימונים ובמחזור הקרוב תצא למשחק חוץ קשה במיוחד מול מכבי ת"א, במחזור אמצע השבוע (רביעי).