אימון לא שגרתי (או שכן, אם תשאלו את השחקנים) עבר היום (רביעי) על בית"ר ירושלים בבית וגן. שלושה שחקנים פצועים, שני שחקנים שעלו ליובל נעים על העצבים, שני נבחנים ברזילאים חדשים כשברקע המשחק מול הפועל תל אביב ביום ראשון.

במהלך האימון התלונן קובי מויאל על כאבים בכף הרגל זכר לפציעה במשחק מול הפועל באר שבע. המאמן יובל נעים שלח את הקשר שחש בכאבים לצילום בבית החולים ובקבוצה ממתינים לתוצאות הבדיקה.

כמה דקות מאוחר יותר היה זה שי חדד שהתלונן על כאבים בקרסול וגם הוא נטש את האימון. אחרי שקרא לברק משה להחליף את שיש חדד בתרגול הטקטקי לקראת המשחק מול הפועל תל אביב גילה נעים כי גם ברק משה לא יכול להמשיך וגם הוא נטש את האימון.

מספיק? כנראה שלא. לאחר הפציעות, גם מתן בראשי קיבל על הראש מיובל נעים כשלא ביצע פעולה טובה ולירון דיאמנט נשלח להתאמן עם כדור בצד אחרי שיובל נעים התעצבן גם עליו. "אין מה להתרגש, זה לא חדש, זה שגרתי" אמר שחקן בקבוצה ל-ONE, "בכל אימון יובל נותן בראש לכמה שחקנים שלא מבצעים פעולות שהוא מבקש ואחרי כמה דקות הם חוזרים, אנחנו בטירוף לקראת המשחק מול הפועל תל אביב ואנחנו דרוכים מאוד, האימון היה מצוין". 

ויירה וזאגרוב. מנסים להרשים את נעים ( גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
ויירה וזאגרוב. מנסים להרשים את נעים ( גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

באימון השתתפו שני הנבחנים הברזילאים לאונרדו פסוס ויירה עם הספרה 36 ולאונרדו זאגרוב שקיבל את החולצה 34. השניים יצטרכו להרשים את יובל נעים בשבוע וחצי הקרוב על מנת שיתאפשר להם לחתום בקבוצה. בינתיים בבית"ר מורצים מאוד מהבלם מיגל פורטיז'ו ומתכוונים להעביר את חוזהו בבקרה ביחד עם חוזהו של אופיר עמרם כדי שיוכלו להירשם למשחק מול הפועל תל אביב.

זאגרוב עם הכדור באימון בית&"ר (צילום: מערכת ONE)
זאגרוב עם הכדור באימון בית&"ר | צילום: מערכת ONE

לקראת המשחק מול הפועל תל אביב בית"ר קיבלה 1,500 כרטיסים שעד מחר יוצעו קודם כל למכירה לבעלי המנויים. בבית"ר עשויים לדרוש כרטיסים נוספים אם יהיה ביקוש רב מצד אוהדי בית"ר. 

קובי מויאל. סובב את הקרסול באימון (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
קובי מויאל. נטש לבית החולים | צילום: מערכת ONE

 

שי חדד. בית חולים שדה בבית וגן (צילום: מערכת ONE)
שי חדד. בית חולים שדה בבית וגן | צילום: מערכת ONE

יובל נעים. &" (צילום: מערכת ONE)
יובל נעים. כל אימון הוא מרגיע שחקנים | צילום: מערכת ONE