תמיר כחלון במהלך המבחנים בלגיה ורשה (האתר הרשמי) (צילום: מערכת ONE)
תמיר כחלון בפולין (האתר הרשמי של לגיה ורשה) | צילום: מערכת ONE

קשרה של מכבי תל-אביב, תמיר כחלון, נחת אתמול (שלישי) בצוותא עם סוכנו, דודו דהאן, במחנה האימונים של לגיה ורשה והצטרף לאימוני הקבוצה הפולנית אליה הגיע להתרשמות. אם בימים הקרובים יחליטו בוורשה להעביר את הקשר לשורת הקבוצה הם יגישו הצעה גם לו וגם למכבי תל-אביב במקביל על מנת להתקדם בתהליך.

כזכור, כחלון כבר סיכם את תנאיו לשנתיים במכבי, בשורותיה יש לו חוזה לשנתיים נוספות, אולם פיצוץ במו"מ הסופי הביא לכך שהקשר ינסה להצטרף לקבוצה הפולנית כמושאל.

בראיון שהעניק לתקשורת המקומית נשאל כחלון מה הביא אותו דווקא ללגיה ורשה ואמר: "שמעתי הרבה דברים טובים על הקבוצה והבנתי שזה מועדון טוב מאוד ונחשב לא רק בפולין אלא בכל אירופה. אני חושב שאם אצטרף לקבוצה זו תהיה הזדמנות בשבילי להתפתח ולעשות צעד נוסף בקריירה שלי".

הקשר התייחס לזמן השהות שלו בפולין ואמר: "אני אהיה עד סוף מחנה האימונים של הקבוצה בפולין, ואחרי זה אהיה חכם יותר כדי לדעת לגבי העתיד שלי בקבוצה".

"אני יכול לשחק גם בחלק ההגנתי, אבל מעדיף לשחק יותר בהתקפה ליד החלוץ בצד ימין או שמאל", הסביר כחלון בתקשורת הפולנית את העמדה בה הוא משחק. "מה שחשוב לי זה שתהיה לי את האפשרות להיות מעורב בהתקפת הקבוצה".

דודו ביטון ומאור מליקסון. יפגשו את הירוקים? (האתר הרשמי של ויסלה) (צילום: מערכת ONE)
דודו ביטון ומאור מליקסון (האתר הרשמי של ויסלה) (ONE) | צילום: מערכת ONE

כחלון לא הסתיר את העובדה שאת הידע על הקבוצה מורשה רכש בעיקר מחברו מאור מליקסון שמשחק בשורות היריבה ויסלה קראקוב. "שוחחתי עם חבר שלי, מאור מליקסון. הוא אמר שמדובר בקבוצה טובה מאוד בה אוכל לבוא לידי ביטוי במשחק האגפים. שמעתי גם על המשחקים בין קראקוב וורשה ועל העניין בהם ואני מאוד אשמח להיות חלק מהם".