שי חדד, קובי מויאל והחברים. מי בהרכב? (גיא בן זיו)
שי חדד, קובי מויאל והחברים. מי בהרכב? (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

בבית"ר ירושלים רוצים לסיים סופית את הבריחה מהתחתית בשבת הקרובה ובשביל זה צריכים חניכיו של רוני לוי לנצח את קרית שמונה. כל תוצאה מלבד ניצחון תגרום לקבוצה להיות תלויה בתוצאה של הפועל באר שבע בבלומפילד, שם תפגוש את מכבי תל אביב.

היום (חמישי) ערכה הקבוצה אימון סגור בטדי, שלפני תחילתו אמר המאמן רוני לוי לשחקנים: "לפנינו שני משחקים חשובים, מול קרית שמונה ומול הפועל תל אביב בגביע. עכשיו הראש שלנו צריך להיות במשחק ביום שבת. אפשר לנצח, לסיים את הסיפור ולהנות מהפלייאוף האמצעי. אנחנו מסוגלים".

רוני לוי התייחס גם להרכב שיעלה בשבת בקרית שמונה ובבלומפילד ביום שלישי בגביע: "תמיד יהיו שחקנים שיגידו שמגיע להם לשחק. אני שומע שאומרים 'זה היה צריך לשחק וזה לא צריך לשחק'. כולם צריכים להלחם על מקום בהרכב, אני את ההרכב קובע לפני המשחק. תהיו גברים, מי שלא פותח בהרכב שיקבל את זה כמו מקצוען. לפנינו מטרות חשובות והן מעל הכל". סיכם לוי.

באימון תרגל רוני לוי מספר הרכבים, בין היתר גם חן עזריאל תורגל בהרכב ורוני לוי יצטרך להחליט האם לפתוח בחוד עם החלוץ שנעדר מהמשחק האחרון, בגלל כרטיס אדום שספג. תומר בן יוסף ואבירם ברוכיאן השלימו אימון מלא וצפויים להיות כשירים בשבת. גם מושיקו מישאלוב חוזר מפציעה ויעמוד לרשותו של רוני לוי.

רוני לוי (שי לוי)
רוני לוי (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

בשישי תקיים הקבוצה הרמת כוסית לחג הפסח בבית וגן. לראשונה מזה זמן רב יגיע למתחם האימונים הבעלים של הקבוצה, ארקדי גאידמק. לאחר הרמת הכוסית תצא הקבוצה לבית מלון בקרית שמונה, כחלק מההכנות למשחק. חיילים יוכלו להיכנס למשחק בחינם ובבית"ר מעריכים כי 500 אוהדים יגיעו מירושלים וכמות דומה של אוהדים של הקבוצה צפויים להגיע מהצפון.