המשחק בין בית״ר ירושלים להפועל ראשל"צ נקבע ליום שני הבא, חול המועד סוכות בשעה 20:00 באצטדיון רמת גן. בבית״ר מאמינים ומקווים שהעובדה שהמשחק נקבע לחול המועד סוכות תביא קהל גדול של אוהדים, גם את שומרי השבת שעד כה נעדרו ממשחקי הקבוצה ששוחקו בשבת.

הקבוצה מהבירה תחזור להתאמן ביום שני בבית וגן אחרי שגם מחר השחקנים יהנו מיום חופש. ״במקום להביא את השחקנים להתאמן ביום ראשון ואז לתת להם חופש ביום שני, הארכנו להם את סוף השבוע ביום נוסף״, אמרו בבית״ר.

החלוץ עמית בן שושן, שנעדר מאימוני הקבוצה בשבוע האחרון במטרה להוריד ממנו את העומס, ישוב להתאמן כרגיל וישחק מול ראשל״צ. הקשר קובי מויאל הפצוע לא יוכל לקחת חלק במשחק למרות קצב טוב בהחלמה מהפציעה בברך.

המאמן יובל נעים, שלא היה מרוצה מההתנהלות של חלק מהשחקנים במשחק האימון מול הכח עמידר רמת גן, יצטרך לקבל החלטות עם מי לפתוח בהרכב מול ראשל״צ, כשמבחינתו רק מי שיגלה רצינות וישקיע ״למעלה ממאה אחוז״, על-פי הגדרתו, יפתח בהרכב.

בקרוב יוכרע גובה החוזה עליו יחתום דן אייבינדר בהכרעת בורר עליו סיכמו בית״ר וסוכנו של הקשר, אבי נמני. בנוגע לחלוץ הברזילאי, לאונרדו פסוס, אין חדש וכל עוד הוא לא הופך לשחקן חופשי ובלי פשרה מצד הבקרה, הוא לא יוכל לחתום בבית״ר למרות רצונו של יובל נעים לצרף אותו לקבוצה. לבנתיים ימשיך פסוס להתאמן עם הקבוצה בבית וגן.

אוהדי בית"ר. מי ישמור עליהם? (יוסי ציפקיס) (צילום: מערכת ONE)
אוהדי בית"ר. יארחו את ראשון בשני הבא (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

השוער אריאל הרוש, שלא שיחק מול מ.ס. אשדוד בגלל הרחקה יחזור לעמוד בין הקורות במשחק מול ראשל״צ. הרוש זכה בשבוע שעבר לפני ההתכנסות של נבחרת ישראל לשלושה ימי חופש ומנוחה על-ידי הצוות המקצועי.