איתי שכטר פצוע. לא ישחק העונה (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
איתי שכטר ממרר בבכי לאחר שנפצע בכתפו (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

חשש כבד בהפועל תל אביב. החלוץ איתי שכטר פרק הערב (שני) את כתפו אחרי שתי דקות של משחק מול הפועל עכו והוחלף על ידי בן שהר. החלוץ פונה מיד לבית החולים תל השומר לצורך צילום ובדיקה מקיפה של כתפו, לאחריהם נקבע כי ייאלץ לעבור ניתוח והוא עלול להיעדר בין חודשיים לחצי שנה. הכתף הוחזרה למקומה ושכטר נשאר להתאוששות בבית החולים יחד עם אביו ומעסה הקבוצה.

שכטר, שסבל העונה משתי פציעות טורדניות, הן בכתפו והן בשריר הירך האחורי, חזר לאחרונה לכושר משחק והערב עלה לראשונה בהרכב הפועל ת"א מאז חזר מסדנת טיפולים מיוחדת שעבר באיטליה.

בדקה השניה חלוץ הפועל תל אביב חיכה לכדור ברחבה ובניסיון להגיע אליו נפל לא טוב על כתפו.

מיד לאחר הנפילה, הוא סימן שהוא לא יכול להמשיך לשחק ונראה היה שהוא סובל מכאבים גודלים. שכטר הוחלף בבן שהר וירד מהדשא כשהוא ממרר בבכי.

החשש הכבד בהפועל וגם של החלוץ עצמו, שמבוקש על ידי קייבו האיטלקית אשר רוצה אותו כבר בינואר, היא שפריקת הכתף הפגועה עלולה לגרום לו להיעדר לתקופה ממושכת ואולי אף לסיים לו את העונה מוקדם מהצפוי.

ורמוט: "מקווה שהפציעות האלה לא יעכבו לו את הקריירה"
קשרה של הפועל תל אביב, גילי ורמוט אמר לאחר המשחק: "ירד לנו כל המצב רוח כשהוא נפצע כל כך מוקדם. יש לו חוסר מזל העונה, אני מקווה שהפציעות האלה לא יעכבו לו את הקריירה. אסע ישר אליו כדי לראות מה קורה איתו".

גוטמן: מספיק עם ההתקוטטות

עוזר מאמן הפועל תל אביב, יוסי אבוקסיס אמר בסיום: "זה הזמן לאחל לאיתי שכטר החלמה, הבנתי שהחזירו לו את הכתף למקום, הוא שחקן שיכול לעשות לנו את ההבדל לאליפות".

איתי שכטר פצוע (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
איתי שכטר לאחר הפציעה. חשש שייעדר לתקופה ארוכה (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

אבוקסיס התייחס לבעיות שמתעוררות בסגל בעקבות הפציעה ואמר: "ויקטור מרעי יצטרך להישאר עכשיו, הוא רצה לעזוב לבני יהודה אבל אנחנו לא נוכל לשחרר אותו כעת".