יממה לאחר הניצחון על הפועל חיפה (2:3) ובבני יהודה שמחים על כך שהצליחו לצאת מרצף של חמישה משחקים ללא ניצחון. כעת פניהם של הזהובים לעבר המשחק מול מכבי חיפה, כאשר המטרה הברורה היא להשיג רצף ניצחונות ראשון העונה.

"מה שחשוב הוא שהשגנו את הניצחון הזה שכל כך רצינו הרבה זמן. זה נותן לנו הרבה עידוד לעתיד, לא הפגנו משחק גדול, אבל כולם היו נחושים לנצח ואני שמח שהצלחנו לעשות את זה כמו שצריך", אמר החלוץ, פיני בלילי, על הניצחון אמש.

לשאלה האם חושב שהקבוצה יצאה מהתקופה הרעה אמר בלילי: "אני לא מאלה שיגידו שיצאנו לדרך חדשה, כי זה רק ניצחון אחד וזה ניצחון בית שהיינו צריכים לעשות אותו כבר לפני ארבעה או חמישה משחקים. אנחנו חיים משבת לשבת, נצטרך לקחת את הניצחון בפרופורציה, להתאמן קשה כל השבוע, כדי לעשות את המשחק הקשה במחזור הבא קל יותר".

במהלך כל המשחק הקהל לא הפסיק לקלל את ההנהלה ואילו מספר שחקנים בקבוצה אמרו בסיום המשחק שהם מקדישים את הניצחון לחזי מגן, בתקווה לעודד אותו ולגרום לו לשנות את דעתו מלעזוב את הקבוצה בסיום העונה.

פיני בלילי בפעולה. חוזר להרכב המארחת (יוסי ציפקיס) (צילום: מערכת ONE)
בלילי. בני יהודה יצאה לדרך חדשה? (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

במחזור הקרוב בני יהודה תצא למשחק חוץ קשה במיוחד מול סגנית האלופה, מכבי חיפה, החלוץ, פיני בלילי התייחס גם לכך ואמר: "נוסעים לשם בכדי לקחת את הנקודות ואני מקווה שנעשה את זה".

על ויקטור מרעי, שסיכם בקבוצה, כפי שפורסם לראשונה ב-ONE, אמר בלילי: "כל מי שיבוא נקבל אותו בברכה, אנחנו נעזור לו להתאקלם והוא יעזור לנו במה שהוא יכול".