דבא, זיו וסטרול. משחק גדול בפתיחה? (ליאור טימור) (צילום: מערכת ONE)
דבא, זיו וסטרול. משחק גדול בפתיחה? (ליאור טימור) | צילום: מערכת ONE

אתם יכולים להכחיש, אבל אנחנו בטוחים שהתגעגעתם: הערב (שלישי) בשעה 19:00 תיערך הגרלת לוח המשחקים של שתי הליגות הבכירות - ליגת העל והליגה הלאומית, לעונת 2011/12.

ההגרלה תועבר בשידור ישיר ב-ONE TV LIVE.

ההגרלה תיערך בתא הכבוד באצטדיון רמת גן ותקבע את סדר המשחקים ב-30 המחזורים של הליגה הסדירה (לאחר מכן ייערכו משחקי פלייאוף). המחזור הראשון יתקיים ב-20 באוגוסט ועוד לפני כן, ייפתחו גם משחקי גביע הטוטו.

במסגרת משחקי גביע הטוטו, תוכלנה הקבוצות לבדוק את הסגלים שלהן לקראת פתיחת העונה וכמובן בהתאם לכך, לבצע את השינויים המתאימים, בין אם לשחרר נבחנים או להחתימם בעקבות רושם טוב שיצרו.

כפי שהוחלט בישיבת הנהלת ההתאחדות לכדורגל, העונה המבנה הקיים של 16 קבוצות בכל ליגה יישאר, אך בסיומה תרדנה שלוש קבוצות לליגה הלאומית ורק אחת תעפיל לליגת העל. הנושא החשוב ביותר, קיזוז הנקודות, לא יחול העונה בליגת העל.

אורי שילה וניר ינקלביץ´. ליגת העל מתקרבת (מור שאולי) (צילום: מערכת ONE)
אורי שילה וניר ינקלביץ´. ליגת העל מתקרבת (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE

רק לפני שבועיים התקיימה הגרלת גביע הטוטו שהולידה דרבי במחזור הראשון בין מכבי להפועל תל אביב ובמחזור השני דרבי בין מכבי להפועל חיפה. השאלה האמיתית היא מה תוליד הגרלת משחקי הליגה.

אבי לוזון. צריך לדחות את המחזור (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
אבי לוזון. הפעם אין קיזוז (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

בעונה שעברה הולידה ההגרלה מפגש מותח בבלומפילד במחזור הראשון, בין מכבי תל אביב שהתחזקה מאוד למכבי חיפה, סגנית האלופה דאז. כמו כן, הדרבי התל אביבי הגיע רק במחזור השישי ואילו המפגש המסקרן בין האלופה, הפועל תל אביב לסגניתה מכבי חיפה, הגיע רק במחזור התשיעי.