מוני הראל. הבעיות לא מפסיקות (מור שאולי) (צילום: מערכת ONE)
מוני הראל. הבעיות לא מפסיקות (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE

הסיטואציה המורכבת בהנהלת הפועל תל-אביב ממשיכה להסתבך. היום (רביעי) מתברר כי נטלי, פרודתו של אחד הבעלים, מוני הראל, הגישה באמצעות עורכי הדין רמי קוגן ואוהד הראל בקשה למינוי כונס נכסים על מניותיו של מוני בקבוצה מאחר שהוא ממאן לשלם 800,000 שקלים דמי מזונות לה ולשתי בנותיה, זאת בנוסף לתלונה שהגישה נגדו נטלי בטענה של חשד לזיוף מסמך רפואי.

"ביקשנו למנות כונס נכסים על המניות של מוני הראל בהפועל" הסביר עו"ד קוגן ל-ONE והוסיף: "ניקח את השליטה שלו בקבוצה מאחר שהוא מתעקש לא לשלם דמי מזונות. או שהוא ישלם את דמי המזונות, או שהוא יאבד את המניות שלו בקבוצה. לנגד עינינו עומד תשלום המזונות".

אם הבקשה שהוגשה ללשכת ההוצאה לפועל בצירוף בקשה נוספת שהוגשה לבית המשפט העליון בדרישה להכניס את הראל להליך של פשיטת רגל, תתקבל, נטלי למעשה תקבל בעלות על מניותיו בקבוצה ותחליט האם ובכמה למכור אותן.

סיטואציה כזו עשויה להשפיע על כל סאגת ה-'במבי' שתעבור ביום שני להליך החקירות בבית המשפט המחוזי בת"א, להפוך אותו ללא רלוונטי ולעכב את העברת הבעלות בקבוצה בחודשים רבים.

על תלונת נטלי הראל בחשד לזיוף מסמך הגיב יועץ התקשורת של הראל, ליאור רוטברט: "אנחנו לא מכירים תלונה שכזו וממילא עצם העלאתה הזויה ומופרכת לחלוטין. ננקוט באמצעים משפטיים כנגד הבדיות והשקרים הפתולוגיים".

עומר דמארי. אפילו עניינו קרוב לסיום (מור שאולי) (צילום: מערכת ONE)
עומר דמארי. הראל עדיין לא חתם על המסמכים (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE

על בקשת נטלי לכינוס נכסיו של מוני הגיב רוטברט: "חשוב להבין כי אין זכות ערעור על ההחלטה של כבוד השופט אורנשטיין מבית המשפט המחוזי. הבקשה למינוי כונס נכסים זמני נדחתה בין היתר משום שנקבע שהגב' לזר פעלה בחוסר תום לב. הוגשה, אך ורק בקשת רשות ערעור לעליון ואנחנו סבורים, לאור האמור לעיל, שסיכויה אינם גבוהים. הגב' נטלי לזר הינה תובעת סדרתית אשר הגישה עשרות בקשות שנדחו. לצערנו ישנם גורמים אינטרסנטיים המנסים לעשות שימוש נבזי בענייניו האישיים של מוני הראל".

בינתיים, בהנהלת הפועל עדיין ממתינים לחתימה של הראל על מסמכי ההעברה של החלוץ המוכשר, עומר דמארי, כשכזכור קיבלו האדומים אולטימטום מנשיא מכבי פ"ת, עמוס לוזון, להשלמת העסקה עד הערב.