שחקני מ.ס. אשדוד הולכים ומשלימים את הכנותיהם למשחק החוץ בשבת (19:30, בלומפילד) מול מכבי ת״א, כשהיום (חמישי) קיימו את האימון הלפני אחרון לקראת המפגש מול הצהובים. האימון התקיים באווירה טובה שנמשכת כל השבוע בהשפעת הניצחון החשוב מול מכבי נתניה ביום ראשון, 0:1 משער של נבו מזרחי, שנראה כי ימשיך לקבל את הקרדיט גם בשבת על חשבונו של מקרייב המאכזב.

בורסת השמות של הקבוצות המעוניינות בחלוץ הבולגרי ממשיכה כשקבוצת קבאלה מהליגה היוונית הגישה הצעה לרכוש את מקרייב ששמו עם סלטיק ובני יהודה. קשרה הניגרי של אשדוד, עמנואל סארקי, פנה לראשי הקבוצה וטען כי עומדת בפניו הצעה מקבוצה בקטאר ובימים הקרובים תתבהר התמונה כשבאשדוד מעוניינים לראותו ממשיך ללבוש את המדים האדומים-צהובים עד סוף העונה, אף על פי שנראה כי הוא מעדיף את הכסף הגדול בנסיכות שבמפרץ הפרסי.

לקבוצה הצטרף רשמית הקשר המוכשר, מוחמד דרוויש, שחתם על חוזהו לאחר שהתאמן בחודש האחרון והרשים את אנשי הצוות המקצועי.

בשבת יפגשו שחקני אשדוד את עוזר המאמן שלהם עד לפני שבוע, חנן אזולאי, שמכהן כעת באותו תפקיד במכבי ת״א, ועל כך אמר הקפטן משה אוחיון: ״הוא מכיר אותנו טוב מאוד, גם את הדברים הטובים שלנו ואת הפחות טובים ואני בטוח שהוא מעביר להם הכל. מכבי קבוצה מצויינת ומגיעה עם מוטיבציה גדולה ומאמן חדש, אני מקווה שנצא מרוצים יותר לעומת המשחק הראשון מולם, בו הפסדנו 2:1".

עמנואל סארקי (מור שאולי) (צילום: מערכת ONE)
ג´ון גרגורי ושחקניו. אופטימי לפני מכבי (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE

אוחיון נשאל על העונה הטובה העוברת עליו עד כה וענה: "אין ספק שזו פתיחת העונה הטובה בקריירה שלי עם 12 שערים, מעבר לכך אני גם מרגיש טוב במגרש ונהנה לשחק. אנחנו לא מתעסקים בשמועות על עזיבה של שחקנים. אני לא חושב כרגע על שום דבר מלבד ההצלחה של אשדוד".

משה אוחיון. מחכה לקרב מול מכבי תל אביב (מור שאולי) (צילום: מערכת ONE)
משה אוחיון. &"אני מרגיש טוב במגרש&" (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE

גרגורי: "חייבים לעבוד קשה כדי להוציא תוצאה טובה מול מכבי"
מאמן אשדוד, ג׳ון גרגורי, דיבר גם הוא על המשחק מול הצהובים: ״אני מצפה מהשחקנים שלי לתת מאה אחוז בכל משחק וכמובן שגם מול מכבי ת״א. נצטרך לעבוד קשה מאוד כדי להוציא תוצאה טובה מהמשחק הזה, השחקנים שלנו צריכים לבוא בגאווה עם החולצה של אשדוד ולתת את כל מה שיש להם. שיחקנו כבר פעמיים השנה בבלומפילד וחזרנו עם תוצאות טובות מאוד, ניצחון מול הפועל ת״א ותיקו עם בני יהודה, אני מאוד מקווה שנוכל לעשות זאת בפעם השלישית מול מכבי, שמגיעה עם מאמן חדש שהביא רוח חדשה למועדון הזה״.

שחקני אשדוד באימון ריצה היום (מור שאולי) (צילום: מערכת ONE)
שחקני אשדוד באימון ריצה היום (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE

על השמועות בדבר מעבר אפשרי של דמיטאר מקרייב לסלטיק, אמר המאמן האנגלי: ״אני תמיד אומר לשחקנים שלי שלא להתייחס לספקולציות ולהתרכז בעבודה קשה על המגרש כי תמיד יש מי שצופה בהם, כפי שקרה עם מתן אוחיון שסקאוטים הגיעו לראות את שחקני הפועל ת״א ושבו לבלגיה כשהם ממליצים דווקא עליו".

ג´ון גרגורי. &"אני אומר לשחקנים לא להתייחס לספקולציות&" (מור שאולי (צילום: מערכת ONE)
ג´ון גרגורי. &"אני אומר לשחקנים לא להתייחס לספקולציות&" (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE

"עצתי למקרייב היא להילחם ולתת הכל על המגרש ואם סלטיק תרצה לרכוש אותו היא תעשה זאת״, הוסיף גרגורי. הקשר/חלוץ, דויד מנגה, מרשים באימונים עד כה אולם גרגורי ביקש לראות אותו בעוד מספר אימונים וייתכן שבתחילת השבוע הבא תקיים אשדוד משחק אימון על מנת לבחון את יכולתו.

דמיטאר מקרייב. &"מייעץ לו להילחם על המגרש&" (מור שאולי) (צילום: מערכת ONE)
דמיטאר מקרייב. &"מייעץ לו להילחם על המגרש&" (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE
עופר ורטה באימון אשדוד (מור שאולי) (צילום: מערכת ONE)
עופר ורטה באימון אשדוד (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE