אגיאר וגאידמק. איפה ארקדי? (צילום: מערכת ONE)
אגיאר וגאידמק. איפה ארקדי? | צילום: מערכת ONE

נציגיו של ארקדי גאידמק ממתינים למסמך שנשלח לעורך דינו של גומא אגייאר, שעליו צריך לחתום אגייאר, מה שעשוי להוביל לידי כך שמעשית בית״ר ירושלים תעבור לידיו של גומא.

אגייאר צריך להסכים, במסמך שהועבר לידיו, לכך שהוא מוכן לרכוש את בית״ר עם כל התחייבויותיה - לרבות חוב של למעלה מחצי מיליון דולר לגנק עבור רכישת ברק יצחקי - תשלום של 400 אלף דולר לנושים של ארקדי גאידמק, תשלום כל החוזים העתידיים במועדון של שחקנים וחברי הנהלה, והבנה כי מגרשי בית וגן לא שייכים לבית״ר ולא יעברו לידיו כחלק מהעיסקה.

גומא אגייאר מצידו אומר כי הוא מוכן לחתום מיידית על החוזה. אגייאר: ״אני לא מבין איפה ארקדי גאידמק, הוא לא עונה לנו. אנחנו לא מצליחים לאתר אותו. אני רוצה כבר לסיים את הסיפור הזה. הבנתי שמהצד של ארקדי רוצים לסגור עיסקה ואני רוצה כבר לחתום על העברה של הקבוצה לידי עם כל ההתחייבויות שלה״.

ע״פ מקורביו של גומא, הוא אמור לקבל את המסמך לחתימה בתוך 24 שעות, ואם יסכים לחתום על על התנאים וההתחייבויות העתידיות של המועדון, הוא יהפוך לבעלי הקבוצה ויגיע ארצה לקיים מסיבת עיתונאים ולהתחיל בהכנות לעונה הבאה.

גאידמק יש רוכש? (יוסי ציפקיס) (צילום: מערכת ONE)
גאידמק. הייתכן שנעלם בדיוק ברגע החשוב? או שמא גומא לא חיפש מספיק טוב? (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

בבית״ר ממתינים להתפתחויות בנושא. כרגע לא מתקיימים פגישות עם שחקנים עד שיתברר סופית מי יהיה הבעלים של הקבוצה בעונה הקרובה.

מקורבו של גאידמק: “הכדור בידיים של גומא. אין התפתחויות או שינוי מאתמול וצריך להמתין לצעד הבא של גומא".