הרבה מאוד עצבים היו בחדר ההלבשה של הפועל פ"ת אמש (שבת), אחרי התיקו 1:1 מול מכבי נתניה, שהותיר את הקבוצה ללא ניצחון מפתיחת העונה, וזאת לאחר שהייתה עדיפה על הקבוצה של ראובן עטר ברוב שלבי המשחק.

למרות פתיחת העונה החלשה, הבהירו בהנהלת הקבוצה שהמאמן, אלי מחפוד, זוכה לגיבוי וימשיך להוביל את הקבוצה במטרה להוציאה מהתחתית. בחדר ההלבשה לאחר המשחק, חזר מחפוד על אותה המנטרה באוזניי שחקניו: "למה כל פעם כשאנחנו ביתרון אתם חוזרים אחורה, למה?".

השחקנים עצמם היו מודעים לבעיה המנטאלית השוררת בקבוצה מפתיחת העונה והודו באכזבה רבה: "לא ייאמן ששוב זה קרה לנו, בכדי לנצח במשחקים הבאים נצטרך להקיא דם, המצב שלנו פשוט נורא. אם לא נתעשת בקרוב רק נלך ונדרדר".

בין נקודות האור הבודדות בפ"ת ניתן למנות את השוער הצעיר, שניר דורי, שחזר לאיתנו אחרי הפציעה הקשה שעבר בעונה שעברה ומנע מספר שערים בטוחים מהקבוצה של עטר.

רגע השיא היה כשהתעופף אל חיבור הקורות והדף נגיחה אדירה של אחמד סבע. ואמנם, לאחר המשחק זכה דורי לשבחים על יכולתו.

מחפוד. "היה לי הרבה מזל" (גיא איזנר) (צילום: מערכת ONE)
מחפוד. שחקנים בפ"ת: "שוב זה קורה לנו" (גיא איזנר) | צילום: מערכת ONE

צרפתי: "עשינו הכל נכון עד הגול שקיבלנו, זה אכזרי ומאכזב"
מי שעוד הציגו

יכולת גבוהה הם הקשרים, רפי דהאן וגיא צרפתי. במיוחד צרפתי, שחזר להרכב והיה נייד מאוד במרכז השדה. יחד עם זאת, הקשר הוותיק היה מאוכזב, כמובן, מהתוצאה: "זה אכזרי ומאכזב. אנחנו מאד מאוכזבים, בעיקר מהתוצאה, כי כן שיחקנו כדורגל. הגענו למשחק בשביל לקחת נקודות, עשינו הכל נכון עד הדקה ה-88 בערך כשקיבלנו גול שלא מתאים לקבל, בטח לקבוצה במצב שלנו".

"יחד עם זאת, אנחנו צריכים לצאת מעודדים מהמשחק שלנו, בשבוע האחרון הצגנו כדורגל טוב ושלטנו ברוב המשחק, אנחנו צריכים לדעת לתרגם את זה לניצחונות כי זה מה שאנחנו צריכים עכשיו. יש צוות מקצועי בהפועל פ"ת שיודע מה צריך לתקן, ובאמת חוסר הריכוז הזה של הדקה אחת-שתיים, בייחוד בליגת העל, גומר משחקים, אבל נעבוד על זה", הוסיף.

צרפתי וזגורי (גיא איזנר) (צילום: מערכת ONE)
צרפתי וזגורי (גיא איזנר) | צילום: מערכת ONE

"בכדי לנצח במשחקים הבאים נצטרך לקחת את הדברים הטובים מהתיקו מול נתניה ולבוא הרבה יותר מחודדים ומפוקסים", הבהיר צרפתי. "המשחק הבא הוא מול מכבי ת"א, שכיום היא בכושר הכי טוב בליגה, יהיה משחק קשה מאוד אבל נצטרך לבוא לבלומפילד ולשחק על תוצאה בכדי לקחת כמה שיותר נקודות, יש דריכות וכולם רוצים ומסוגלים להוציא את הפועל פ"ת לדרך יותר טובה".

צרפתי כמעט ושיחזר את השער המדהים שלו מהעונה שעברה מול הפועל ת"א, אך הבעיטה החופשית המושלמת ששחרר פגעה רק במשקוף: "מאד התאכזבתי שהבעיטה החופשית שלי לא נכנסה, ראיתי בדרך כבר שהכדור נכנס לרשת. איכזב אותי שזה פגע רק במשקוף כי אם זה היה גול זה היה עוזר לקבוצה במצב של 0:0, אבל זה חלק מהמשחק".

חגיגה פ&"ת (גיא איזנר) (צילום: מערכת ONE)
חגיגה פ&"ת (גיא איזנר) | צילום: מערכת ONE